Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek egy leszbikus lánnyal?

Figyelt kérdés
szóval van egy csaj,akinek bejövök és nekem is tetszik ő egy kicsit.sokszor gondoltam már arra,hogy kipróbálnám lánnyal,csak félek,hogy megbánnám.

2012. máj. 11. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ahelyett, hogy ilyen devianciákon merengenél, inkább egy komoly, szerelmen alapuló párkapcsolatban keresnéd a boldogságot. Hidd el, az jobban megérné!
2012. máj. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjegyzem, hogy a többség azon szokott keseregni, hogy kipróbálná lánnyal, de nem talál hozzá megfelelő partnert, mert teljesen vadidegennel nem akarja, akiket meg ismer, azoktól nem meri megkérdezni. Neked most lenne rá lehetőséged. Nehogy utána megbánd, hogy elszalasztottad!...
2012. máj. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos hogy kipróbálnám! :)
2012. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tokacsikix válasza:
100%
én már próbáltam.tapasztalat szerzésnek jó.még hármasban próbálnám ki 2 lány 1 fiu.nem szabad elszalasztani semmit
2012. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha belédszeret, te meg csak lefekszel vele, az eléggé kiszúrás. Bármit lehet, csak ő is tudjon róla.


Azt, hogy akarod-e úgyse mi döntjük el így távolról. Jó esetben.

2012. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
NEM!
2012. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerem valamilyen szinten, bármikor :)
2012. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
én habozás nélkül kipróbálnám a helyedben, hidd el élveznéd is :)
2012. máj. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Lehetek elfogult egy kicsit: ha rám hallgatsz, próbáld ki!

Én a másik oldalról élem meg épp a történetet. Van egy barátnőm, akire nagyon vágyom, de ő nem meri elfogadni a lehetőséget. Pedig tudom, hogy benne is ott a vágy, valahol mélyen. Történt már két csók is, és az elsőt ő kezdeményezte… Mégse meri elfogadni a közeledésem. :(

Remélem, te bátrabb leszel! :)

2012. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!