Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég durvát álmodtam. Lehet...

Elég durvát álmodtam. Lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2971021-.. > ide írtam le még korábban ezt az álmot, de most már kíváncsi lennék a jelentésére is...)

Figyelmeztetés: Nem érzékenylelkű olvasóknak való, amit most leírok...


" Nekem csak durva álmaim szoktak lenni-talán azért, mert elborult agyam van. Legalábbis én nem nevetek rajtuk.

Az eddigi legdurvább álmom: 3. világháború volt, és egy kísérleti bombát dobtak le a falura, ahol élek. Így kb. a falu 90%-a megsemmisült, a maradék 10%-nak meg mutáns erejük lett. Én is mutáns lettem-természetesen. Aztán megtudtam, hogy az öcsém meghalt, mert rádőlt egy épület, és ilyen nagyon dühös, meg szomorú lettem és vérbosszút esködtem a kormány ellen, meg úgy az egész világ ellen. Összegyűjtöttem a mutánsokat és "háborúskodni kezdtem". A lényeg az, hogy a fejemben a 3. világ háborúban 4 nagyhatalom volt, akik egymással harcolgattak, és én meg feltörekedtem 5.-nek a mutánshaverjaimmal. A 4 nagyhatalom szövetkezett ellenem- "Ellenségem ellensége a barátom." - és így elkezdték kinyírni a mutánsokat. Azt tudom, hogy én lettem az első számú célpont/közellenség, mert nekem a képességem -többek között- a gyors regenerálódás volt(és hiába lőttek le 60-szor, nem haltam meg *troll*).

Így harcolgattunk, sunyiba támadtuk a másikat. Belülről próbáltuk szétbontani a másik csapatait. Így történt, hogy engem elárult az egyik mutánshaverom. Kiadta a búvóhelyünket az ellenségnek, és így meglepetésszerűen megtámadtak minket. Volt ott minden. Tankok(nem olyanok, mint most, hanem olyan "jövőbéli-félék", mint abban a robotos mesében O_o) meg helikopterek, autók, mindenféle fegyver, lézerek stb...Én vezettem az egyik mondern tankot a 4 nagyhatalom kikiáltott vezére meg a másikat és egyszercsak átadtam az irányítást egy mutáns haveromnak, mert az a szemét szekálni kezdett azzal, hogy meghalt az öcsém, én meg ugye begurultam. Verekedni kezdtünk az ellenséges tankon és egy elég szerencsétlen lépés után a két tank közé kerültem, a Vezér meg a saját tankjukat a miénk felé kormányozta, ami azt eredményezte, hogy a tankok közé szorultam, és kettévágott. Láttam, ahogy tankok fogaskerekei "összedarálják" a lábaimat. Aztán ugye a vérveszteségtől elájultam. A következő kép az volt, hogy egy fehér, korházi szobában ébredek és vagy 20-an állnak körülöttem mindenféle tűkkel meg egyéb eszközökkel. Meg voltam rémülve, meg nem tom én. Aztán egy-két hétig fogva tartottak, majd beinjekcióztak egy méreggel, amitől "meghaltam". Legalábbis az ellenség azt hitte, hogy sikerült kifejleszteniük az "ultimate weaponot" a mutánsok ellen. Aztán amíg "halott" voltam, addig kívülről láttam az eseményeket. Egy csomó minden történt. A testemet különböző kísérletekhez használták fel, aztán valahogy egy idő után összeszedtem magam és feléledtem.

Pár nappal később továbbálmodtam az álmot, aminek a vége az lett, hogy az öcsém mégsem halt meg, csak elrejtőzött és a nagyhatalmak mindenre atomot dobtak. Az egyik ilyen atomtámadás közepében voltam és cafatokra szakadtam, de tulajdonképpen nem érdekelt, mert összemásztak a cafatjaim és újra ép voltam...

Aztán még volt néhány hasonló álmom, de azokat nincs kedvem részletezni.

Bocs a long story miatt. "


2012. jún. 5. 00:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Az a jelentése hogy egy beteg állat vagy. xDD
2012. jún. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Tyű-ha!
2012. jún. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlspilázni. Az álom sosem jövendőmondás, hanem olyan dolgok tudattalan vizualizálása, amik foglalkoztatnak. Nem ismerlek Kérdező, de el tudom képzelni, hogy vagy a stratégiai, harcolós játékok vagy a scifi, akciófilmes világvégés témák közel állnak hozzád, és félted az életedet, a közösségét, ahol élsz. Szerintem ez nem betegesség és nem is jövendölés.
2012. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak király sztori, nem jósálom :D

Te kis képregény és manga fanatikus.

Ebben minden megvan ami a képregényekhez kell. Gyerünk, rajzold meg!

2012. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1-es

Most miért mondod ezt? T_T :D


2-es

Szerintem is! :D


3-as

Valamennyire egyetértek veled. Gondoltam, hogy nincs semmi jelentése, de azért érdekelt volna, hogy mit bogarásznak ki ebből azok, akik "hozzáértők". :)


4-es

Nem. Nem szeretem az akciófilmeket, sem a világvégés témákat. Elismerem, hogy a stratégiai játékokat szeretem! :)

A közösség meg, ahol élek...Fú. Legszívesebben elköltöznék innen a fenébe. :D Gyűlölök itt élni.


5-ös

Már elkezdtem regényként megírni. ^^

2012. jún. 5. 15:07
 7/12 Katie2000 válasza:
Üe
2012. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi a jelentése?

Írd meg regénybe, keres egy könyvkiadót, hogy adják ki a könyvet!!:) Megérné!

2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg elkezdtem megírni...Csak aztán eszembe jutott, hogy ki a fene venné meg. Igazából elég bugyután hangzik így ez a dolog. Meg önbizalmam sincs. De lehet, hogy végül tényleg megpróbálkozom vele. :)
2012. jún. 11. 22:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha van tehetséged az íráshoz szerintem egy elég jó fantasy sci-fit ki lehet hozni a történetből. Jó az alap de alaposan ki kéne dolgozni a világ a történet részleteit, a karaktereket és a story-t. Én eszetlen lövöldözés meg tankok helyett elvinném egy kicsit fantasztikusabb irányba, rámennék a mutánsok képességeire. Van egy ötletem a kezdéshez:


Még nincs harmadik világháború,de a nagyhatalmak fegyverkeznek ott van a levegőben a feszültség. Az egyik nagyhatalom kutatócsoportja úgy vélte megtalálta a fegyvert amivel előnyre tehetnek szert, a fegyvert amivel létrehozhatják a tökéletes katonát. Egy szerről van szó, amely a szervezetbe jutva felerősíti a katona fizikai és mentális képességeit. (amolyan Amerika Kapitány szerűen.) A kísérletet egy elzárt laborban végrehajtják így elkészül az első tökéletes katona. A fejesek miután meggyőződtek a képességeiről úgy döntenek, hogy itt az ideje a háború elkezdésének és kitalálják, hogy titokban támadást indítanak egy saját városuk ellen, úgy előadva mintha az ellenség műve lett volna mintegy casus belli-ként. Így került volna képbe a kisváros, egy olyan város melynek szélén egy fontos katonai támaszpont is található a fejesek úgy döntöttek beáldozzák ezt a várost a nagyobb cél érdekében. A támadás előtt azonban kiderült a tökéletes katona szérum mégsem tökéletes. Alapvetően feltétlen parancsteljesítésre kényszeríti az alanyt így azonban teljesen elnyomva annak szabad akaratát mint egy élőhalottat csinálva belőle.. élete végéig a felettesei játékszerévé válva. Kiderült azonban hogy a szer ezen része nem működött az alanyban felülkerekedett a szabad akarat és mi több ráébredt hogy mit tettek vele, mi lett volna az életéből ha sikerrel járnak.. Ezek után kiszabadult a kísérleti laborból és úgy dönt bosszút áll. Elindult a katonai főhadiszállásra ahol már jelentős mennyiségű tökéletes katonát csináló szert tartottak és ahonnan a kisváros ellen tervezett merénylethez a bombát is kilőni készültek. Épp a bombakilövése előtt ért oda nyomában a fél hadsereggel akik mindent megpróbáltak tenni hogy megállítsák. Célja a vezérkari főnök levadászása volt alapvetően nem a bomba kilövésének megsemmisítése. Azonban minden tudott a kormány terveiről is köszönhetően annak hogy a szer által közvetlen kapcsolatban állt a vezérkarral gondolati szinten kommunikáltak értesítették a parancsokról tervekről.

Az alany hibába tört be a főhadiszállásra hiába verekedte magát keresztül több száz másik katonán, sebeitől vérezve ráébredt időközben hogy nem juthat el a vezérkari főnökig így halála előtti percekben új tervet eszelt ki bosszúja beteljesítéséhez. Tudta hogy a bomba kilövését nem tudja megakadályozni tudta hogy a kisváros lakosait már nem tudja megmenteni de egyvalamit még megtehet... utolsó erejéből betört abba a terembe ahol a kísérleti szereket tárolták megszerezte őket majd a bombához. A kísérleti szereket bejuttatta a bomba belső keringésébe ( mivel a jövőben vagyunk ne egy sima atomra vagy mai bombáról van szó egy folyadék áramlik körbe körbe a bombában)

Ezután az alany a bomba mellett életét vesztette. A fejesek időközben elrendelték a bomba kilővését, mit sem sejtve hisz alapvetően attól tartottak hogy az alany annak megakadályozására törekedett az utolsó pillanatban is.


A bombát kilőtték így a kisváros elpusztult, a hatóanyag azonban a becsapódás pillanatában sok sok irányban szétcsapódott a térségben. A pusztítás után rengeteg halott mindenütt... a város szélén azonban néhány ember túlélte a katasztrófát, súlyosan sérültek de nem haltak meg. Valójában a vérkeringésükbe került a hatóanyag a tökéletes katona hatóanyaga. Itt kezdődne a történet, a túlélők szépen fokozatosan tudnák meg az igazságot mi is történt velük valójában... a családjuk halott, kezdetben lehet nem is tudnák az igazságot lehet ők is azt hinnék az idegen hatalom... közben fokozatosan felfedezik a képességeiket.. kiderülne hogy jóval többet tudnak annál amit az alfa alanynál tapasztaltak.. képességek sokasága jelene meg náluk különféle módon. Ennek az oka az lenne, hogy a hatóanyagok amelyeket az alfa megszerzett a főhadiszálláson további új fejlesztések voltak különböző prototípusok. És mindeközben kitörne a háború....

2012. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!