Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég durvát álmodtam. Lehet...

Elég durvát álmodtam. Lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2971021-.. > ide írtam le még korábban ezt az álmot, de most már kíváncsi lennék a jelentésére is...)

Figyelmeztetés: Nem érzékenylelkű olvasóknak való, amit most leírok...


" Nekem csak durva álmaim szoktak lenni-talán azért, mert elborult agyam van. Legalábbis én nem nevetek rajtuk.

Az eddigi legdurvább álmom: 3. világháború volt, és egy kísérleti bombát dobtak le a falura, ahol élek. Így kb. a falu 90%-a megsemmisült, a maradék 10%-nak meg mutáns erejük lett. Én is mutáns lettem-természetesen. Aztán megtudtam, hogy az öcsém meghalt, mert rádőlt egy épület, és ilyen nagyon dühös, meg szomorú lettem és vérbosszút esködtem a kormány ellen, meg úgy az egész világ ellen. Összegyűjtöttem a mutánsokat és "háborúskodni kezdtem". A lényeg az, hogy a fejemben a 3. világ háborúban 4 nagyhatalom volt, akik egymással harcolgattak, és én meg feltörekedtem 5.-nek a mutánshaverjaimmal. A 4 nagyhatalom szövetkezett ellenem- "Ellenségem ellensége a barátom." - és így elkezdték kinyírni a mutánsokat. Azt tudom, hogy én lettem az első számú célpont/közellenség, mert nekem a képességem -többek között- a gyors regenerálódás volt(és hiába lőttek le 60-szor, nem haltam meg *troll*).

Így harcolgattunk, sunyiba támadtuk a másikat. Belülről próbáltuk szétbontani a másik csapatait. Így történt, hogy engem elárult az egyik mutánshaverom. Kiadta a búvóhelyünket az ellenségnek, és így meglepetésszerűen megtámadtak minket. Volt ott minden. Tankok(nem olyanok, mint most, hanem olyan "jövőbéli-félék", mint abban a robotos mesében O_o) meg helikopterek, autók, mindenféle fegyver, lézerek stb...Én vezettem az egyik mondern tankot a 4 nagyhatalom kikiáltott vezére meg a másikat és egyszercsak átadtam az irányítást egy mutáns haveromnak, mert az a szemét szekálni kezdett azzal, hogy meghalt az öcsém, én meg ugye begurultam. Verekedni kezdtünk az ellenséges tankon és egy elég szerencsétlen lépés után a két tank közé kerültem, a Vezér meg a saját tankjukat a miénk felé kormányozta, ami azt eredményezte, hogy a tankok közé szorultam, és kettévágott. Láttam, ahogy tankok fogaskerekei "összedarálják" a lábaimat. Aztán ugye a vérveszteségtől elájultam. A következő kép az volt, hogy egy fehér, korházi szobában ébredek és vagy 20-an állnak körülöttem mindenféle tűkkel meg egyéb eszközökkel. Meg voltam rémülve, meg nem tom én. Aztán egy-két hétig fogva tartottak, majd beinjekcióztak egy méreggel, amitől "meghaltam". Legalábbis az ellenség azt hitte, hogy sikerült kifejleszteniük az "ultimate weaponot" a mutánsok ellen. Aztán amíg "halott" voltam, addig kívülről láttam az eseményeket. Egy csomó minden történt. A testemet különböző kísérletekhez használták fel, aztán valahogy egy idő után összeszedtem magam és feléledtem.

Pár nappal később továbbálmodtam az álmot, aminek a vége az lett, hogy az öcsém mégsem halt meg, csak elrejtőzött és a nagyhatalmak mindenre atomot dobtak. Az egyik ilyen atomtámadás közepében voltam és cafatokra szakadtam, de tulajdonképpen nem érdekelt, mert összemásztak a cafatjaim és újra ép voltam...

Aztán még volt néhány hasonló álmom, de azokat nincs kedvem részletezni.

Bocs a long story miatt. "


2012. jún. 5. 00:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
+ Sorozatként tökre el tudnám képzelni, kb. mint az Odaát stb... :)
2012. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet! Sőt! :O Én teljesen más szempontból közelítettem meg a dolgot....Ezt nagyon át kell még gondolnom.

Azt hiszem ihletet adtál! Köszi! :)

2012. jún. 12. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!