Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a jövőt? Vagy mi...

Megálmodtam a jövőt? Vagy mi lehetett ez? Nagyon furcsa.

Figyelt kérdés

Nos, azt álmodtam, hogy felírom a táblára krétával nagy betűkkel hogy : HALÁL . És ma megyek suliba... Első óránk matek volt. Kinyitja tanár a táblát és ott volt nagy betűkkel hogy HALÁL, pont ott, és pont abban a teremben ahová felírtam álmomban... Nagyon megborzongtatott, kirázott a hideg és azthittem elájulok. Nagyon ilyesztő volt.

A matektanár nagyon ideges lett, és ott kiabált hogy ki írta fel, de persze senki nem válaszolt...


Tudni illik: Senkinek nem mondtam el addig az álmot.



2012. jún. 5. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
meg.grat. figyeld a folytatást.
2012. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy mentetek ki a teremből, valaki felfirkantotta, fél szemmel, de nem tudatosan láttad, és álmodtál vele.
2012. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
AZ utolsó válaszolónak teljesen igaza van!!
2012. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is szoktam olyanokat álmodni, amit megálmodok majd rá egy hétre egy tök hasonló, vagy ugyanabba a szituációba vagyok mint az álmomba, és rá másnapra azon gondolkodom hogy vajn álmodtam-e vagy nem. De hogy mit jelent, nem tudom, fogalmam sincs, amúgy szerintem persze teljesen véletlen én nem hiszek az ilyenekbe.
2012. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véletlenek nincsenek, ok-okozat világát éljük.

Sok lehetséges magyarázata lehet ennek a felettébb érdekes szituációnak.

1: Véletlen, de mivel véletlenek nincsenek ezért ez kizárva.

2: Valaki felírta és te ezt álmodtad meg.

3: Asztrális kivetítésed volt és TE magad írtad fel a táblára.

4: és még sok ezer másik, olyan amit senki nem fog elhinni xD.

Ennyi, aki nem hiszi az járjon utána. :D

2012. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek, az útólsóval:) Én azt álmodtam meg,hogy eltört a szemüvegem,rá 2 napra pont eltört!,előtte semmi baja nem volt:) még mikor felkeltem örültem,hogy álom volt,és egyben van a szemüvegem:D
2012. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!