Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt jelent valamit? érdekes...

Ezt jelent valamit? érdekes álom:D 20/l

Figyelt kérdés
ma azt álmodtam, hogy a parlament előtt vagyok este, sötétben. következő nap valami nagy banzáj lesz, és a térre hatalmas méretű csontvázak darabjait szállítják, hogy azt összerakva holnap az emberek megcsodálják. Ott maradtam egyedül a sötétben, egy kb 2 méter magas koponyacsontot nagy neheezen odagörgetek a másik kettőhöz, aztán észreveszem, hogy egyre nagyobb a köd, alig látni , hogy mi van előttem, és ezért kezd félelmetes lenni az atmoszféra, ezért úgy döntök, hogy hazamegyek, mobilom fényével világítva...
2012. jún. 10. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát itt biztos nincs valami rendben.:DDD amúgy nincs jelentősége. Az agyad kiszelektálja a napközben hallott, látott dolgokat, más dolgokat is belerak ezért van az hogy össze-vissza mindenféle hülyeséget képesek vagyunk álmodni:D
2012. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben mi foglalkoztat, milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Törekedsz egy út felé, de bizonytalan vagy a végkifejletet illetően.
2012. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*...végkifejletét...*
2012. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csontváz, csontok ---> valami "halott" dologhoz ragaszkodsz, próbálod összeilleszteni, de nem megy

köd, félelmetes atmoszféra ---> bizonytalanság, szorongás


Összefoglalva: mi történhetett az életedben, ami szükségszerűen új helyzetet teremt? Valamihez ragaszkodsz a múltadból, amit el kellene engedned. De nem engeded el, mert félsz az újtól, amit ez a változás, ennek a dolognak a lezárása hoz, hozhat.


Kérlek, kedves Kérdező, írj arról, hogy van-e bármiféle alapja az okfejtésemnek. :)

2012. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja van ilyen az életemben, de szerintem ezeknek nincs köze az álmomhoz..
2012. jún. 12. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!