Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet még tudatosan...

Hogyan lehet még tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Mármint arra értem ,hogy a technikákon kívül. Létezik olyan ,hogy este amikor lefekszem akkor a fülembe rakom a fülhallgatót és a telefonomon lejátszok egy hangot vagy valamit ,hogy a testem elaludjon ,de a tudatom ébren maradjon? Mert igazából a valóságtesztet és az egyéb technikát időigényesnek tartom és esetlenek. És ha valaki 1 hétig gyakorol 1 technikát akkor is utána lehet ,hogy csak 1 tudatos álma lesz. Létezik biztosabb módszer a tudatos álmodásra? Tudom ,hogy létezik egy alvó maszk ami a szembe juttat egy lézeres jelet vagy mit,és utána az illető a tudatára ébredhet. De az nem olcsó mulatság. ------> [link] Szóval van valami biztosabb dolog a tudatos álmodásra? Valami okos telefonra való program/alkalmazás esetleg?
2012. júl. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a "szemüveget" itthon is lehet kapni, vagy csak külföldről rendelve?
2012. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szedjél B6 vitamint naponta 20 mg-t.

kb 2 hét múlva fogod elkezdeni tapasztalni a hatását ;)

fokozódó álomtudatosság és álomfelidézés jellemzi.

2012. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Csukd be a szemed, maradj mozdulatlan. A tested egy idő után elkezd majd jeleket küldeni, olyan lesz mintha viszketne, kényelmetlen lenne, meg akarna mozdulni. Ne engedelmeskedj neki, maradj VÉGIG MOZDULATLAN. Így az agyad azt fogja hinni, hogy alszol, és kikapcsolja a tested, nem fogsz tudni mozogni. Esetleg ki tudod nyitni a szemed. Onnan fogod tudni, hogy elérkeztél ebbe az állapotba, hogy elkezdesz álmodni. Van arra esély, hogy hangokat fogsz hallani, és hallucináció lép fel. Próbáld meg kinyitni a szemed ekkor. Ha sikerül, látni is fogod amit álmodsz, és irányíthatod is (csak ésszel, a nagy változásokra felébredsz). Ezt hívják "Sleep Paralyzis"-nek, azaz az agyadat irányítod, a tested nem.


Előre szólok: nagyon csúnya hallucinációk jöhetnek elő, lehetséges hogy élőlényeket fogsz látni az ágyadnál, lehet hogy ezek megtámadnak álmodban. Szóval egy borzalmas rémálom is lehet belőle. Ha fel akarsz ébredni hunyd be a szemed és koncentrálj erősen arra, hogy megmozdítsd egy ujjad. Ha ez sikerül fel fogsz ébredni.

2012. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél óráig feküdtem mozdulatlanul a testem küldte is a jeleket de nem mozdultam de nem történt semmi...
2012. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Már próbáltam ezt a technikát, és mivel nyár van, félek a szúnyogoktól, folyton csípés ingereket érzek... persze reggel nem látok egy foltot sem, a lakásban pedíg nincsen szúnyog, de emiatt mindíg meg kell mozdulnom... hogyan védhetném ki ezt ? Ha betakarózok, akkor az izzadás miatt nem tudok aludni.
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szúnyogriasztó spré
2012. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Emberfüggő, hogy mennyi idő alatt következik be ez, van akinél nem is működik. Lehetőleg ne számolj bárányokat, ne dolgoztasd az agyad.
2012. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!