Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom vajon mit jelenthet...

Ez az álom vajon mit jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este azt álmodtam, hogy éjszakai osztálykiránduláson voltunk. Ott megálltunk egy olyan helyen, ahol egy fa WC volt, kb. ilyesmi, csak szélesebb: [link]

Ott a WC-t klozetnak neveztem (az egyik osztálytársam is annak szokta), erre meg mondták, hogy klozettának kellett volna nevezni és rendőrök jöttek elő, hogy "letartóztassanak". Kérték a személyi igazolványomat, mondtam, hogy nincs nálam, erre meg fogott az egyik rendőr, elővette a vadászpuskáját és főbe lőtt, de csak olyan altatólövedék-szerűséggel, mert éltem továbbra is, csak furcsa szagot éreztem és minden eltorzult, gondolom így akartak bevinni a bíróságra. Ennyi volt az álmom.

Ön szerint mindez mit jelenthet?



2012. júl. 7. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs minden álomnak jelentősége. Az az napi eseményeket így dolgozta fel a tudatod.

De ki lehet filézni vajon mi, mire utalhat. Akkor sem találnánk meg az értelmét:D. Ez ilyen, fogadd el.

2012. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval.
2012. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is hasonló baromságokat szoktam álmodni. Ha minden álmot ki akarnék bogozni, beleőrülnék. :D
2012. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána egy álmoskönyvben!! :) Vagy az interneten
2012. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!