Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent zuhanó repülőkkel...

Mit jelent zuhanó repülőkkel álmodni?

Figyelt kérdés

Az álom úgy kezdödött, hogy felszálltam egy vonatra, mert kerestem valamit, aztán a vonat elindult, én kiugrottam róla, mert azt éreztem, hogy még valami dolgom lesz az állomáson. Aztán nem sokkal később láttam egy repülöt (közvetlen közelemben), figyeltem és az volt az érzésem, hogy nagyon alacsonyan száll, a reptérig még magasabban kellene szállnia. Aztán pár perc és lezuhant nem messze... füst meg minden... nem sokkal késöbb a másik irányból is lezuhant egy repülő. ott is füst, stb.

Már többször álmodtam repülőkkel... volt olyan, hogy ültem rajta, éreztem álmomban, azt a nyomást, hogy belepréselödök a székbe, meg hogy zuhanok, de nem csapodok be a földbe... mit jelentenek ezek az álmok?


2012. júl. 6. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Ideje hogy megtudd az Igazat.

Kiválasztott vagy, csapatunk értékes tagja. A te képességeid nélkülözhetetlenek szervezetünk működéséhez mellyel végre átvehetjük az irányítást a légi tömegközlekedésben és újra a régi fényében tündökölhet gazdaságunk.Állj közénk ez a sorsod. Üdv egy volt Malév-os

2012. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Valószinű, előző életedben egy lezuhant repülő áldozata voltál. Ebből már láthatod, hogy én hiszek a lélekvándorlásban.
2012. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy félelmet jelent. Lhet, hogy félsz valami hamarosan bekövetkező eseménytől.
2012. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg volt egy vagy több elszalasztott lehetőséged. Akkor valószinűleg még nem voltál kész ezekre a változásokra. Az életed nagyobb változás előtt áll, amit mostmár nem fogsz tudni halogatni tovább mert már igazán kikívánkozik, és talán vágysz is erre valamilyen szinten.
2012. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Egyértelmű, előző életedben egy lepke voltál, akit fingás közben elütött egy utasszállító repülőgép.


Egyébként nem nézted meg nemrég a Word Trade Center -es filmet? Ott zuhant le egymás után két gép.

2012. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!