Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy ilyen csoportos kiránduláson voltam és az exbarátnőm is ott volt, akivel nemrég szakítottam. És amikor indultunk volna hazafelé, odaakartam hozzá menni, de ő egy macska formájában menekült előlem. Mentem utána, próbáltam hívni, az exem nevén hívtam a macskát, de annál gyorsabban menekült és kb. itt ébredtem fel.
2012. júl. 9. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent!
2012. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zolika & utolsó, ti retardáltak, minek vagytok itt? Fel akartok kerülni valami online hűdevicces vagyok blogra? :) Nagyon gázok vagytok, 12 évesen inkább játsszatok valamivel. :)


Kérdező: az álmod:

A macska magabiztosságot és karizmatikus személyiséget jelent, de értelmezhető annak is, hogy esetleg tudat alatt továbbra is felnézel az exedre, vagy tiszteled őt... Te szakítottál vele, de mintha titokban hiányolnád még picit. Az álmod szerintem nem komoly, nem tartalmaz semmiféle erőteljes érzelmi utalást stb. Talán átmeneti állapotról van szó. :)

ha csak ennyi az álom...

2012. júl. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!