Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Aki sokat foglalkozik álomfejtéssel,megtenné,hogy leírja nekem,mit jelentenek ezek az álmok.


1.: Egy csatornából feljött egy kígyó.De az anyám mondta,hogy reteszeljek be egy fa ajtót.De azon is átjött.Nagy zöld volt,és a fején sárga taraj volt.A csatorna előtt pedig ott volt egy zsemle színű kiskutya,akit meg kellett védeni,nehogy a kígyó elkapja.

A kígyót az ajtónál sikerült is megölni,anyám segítségével.De aztán ez az álom újra megismétlődött,de akkor már nem segített senki,hanem egyedül kellett megölnöm a kígyót,ott volt megint a kiskutya, úgy védtem,mintha a sajátom lett volna. És megint sikerült megölnöm a kígyót,...egyedü.Egy hosszú fémes kardhoz hasonló valamivel kettévágtam.Aztán felébredtem.


2.:Vettünk valami piacon két szép,nagy termetű,barna lovat.Mire hazaértünk velük, nagyon el voltak fáradva.Összecsuklott a lábuk,szomjasak voltak.Keresni akartam az udvaron két vödröt,hogy igyanak ,de nem találtam.Aztán bementem a kertbe és ember nagyságú gyümölcsök voltak ott.Szilvát és görögdinnyét láttam.Aztán felébredtem.


3.Homokvihar volt otthon.Magyarország kezdett elsivatagosodni.Volt két kutyám.az udvaron.Az egyik kutya volt az első kutya az életemben.Vele nőttem fel.16 évet töltöttünk együtt.

(A rossz kerítésünk miatt,őt sajnos meg kellett kötni.Utáltam,hogy meg volt kötve.De a másik házunkban már szabadon lehetett. )

A másik kutya pedig a mostani kutyám.Ő most nagyanyámnál van egy kenelben.De már két hónapja nem láttuk egymást,mert én Német.o-ba költöztem.Két hét múlva megyünk haza.

Szóval a lényeg,hogy valahonnan hazajöttem.Olyan vihar volt,hogy felkapta a szél a kutyámat,aki megvolt kötve,már majdnem megfulladt amikor én kiszabadítottam.A másik kutyám is ott volt mellette,de ő nem volt megkötve.A számban éreztem a homok ízét.Olyan hatalmas volt a vihar.Mondtam anyámnak,hogy be kell vinni a kutyákat a pincébe,ott lehetnek biztonságban.Aztán felébredtem.


Az álmok közötti összefüggés az,hogy mind a 3 álomban (az első házunk csak szoba,konyha volt,aztán építettünk egy újat és az volt az első házunk.)

az első házunkban játszódott,ahol a legjobb volt lakni.



2012. júl. 23. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A kígyó Te magad is lehetsz. A kutyák és lovak pedig olyasvalakit ( vagy valakiket )jelentenek,akiért aggódsz,szeretsz, akit "bármi áron" meg kell védened, még akár magadtól is (ha te vagy a kígyó.)


Ez csak 1 vélemény:-)És szerintem honvágyad van, nosztalgiáztál,visszavágysz az első házatokba.

2012. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az első nekem valami olyasmit sugallna hogy merj egyedül és önállóan szembeszállni a problémákkal. Vagy lehet hogy egy jövőbeli problémát jelképez a kígyó amit egyedül kell majd megoldanod.

A másodiknál a lovak lehet hogy téged jelképeztek...nem lehet hogy kicsit túlhajszolod magad? Vagy elhanyagolod a barátaid, esetleg a családod.

A harmadik pedig egyszerűen azt jelenti, hogy hiáynoznak a kutyáid/a kutyád. És nagyon gondoskodó vagy. Viszont a homokvihar jelentheti azt is hogy a jövőben valamiféle baj történik majd velük, esetleg a "régebbi" kutyád meghal...


Na én ezt látom az álmokban bár lehet hogy minden amit leírtam hatalmas baromság, de érdekes kérdés volt. Amúgy nemlehet hogy van pár rossz emléked a régi házatokkal kapcsolatban? Mert én úgy értelmeztem hogy a házak meg a kutyák valósak, remélem jól értettem. Ami meg tök fura hogy mindhárom álom állatos. Én egyébként nem foglalkozom álomfejtéssel de a sajátjaimat elég sokat fejtegetem, kikérem mások véleményét stb...szóval érdekel a dolog.:)

2012. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!