Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Élethű különös álom, de mit...

Élethű különös álom, de mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, nagyon tetszik, de csak cseten beszélgetünk, élőben jobbára elmegyünk egymás mellett, mindketten nagyon félénkek vagyunk, épp csak köszönünk, nem tudom ő hogy áll hozzám...


és van egy lány, a buszon szoktam látni, úgy 15 év körüli, és feltűnően szép, ugyanakkor nagyon csendes és félénk amennyire láttam a barátai társaságában...


Ámomban ez a lány jött velem szembe, mélyen a szemembe nézett, és azt mondta "'fiú neve'-nek nagyon bejössz"

Eleve nem nagyon használom, a nagyon bejössz kifejezést...furcsán élethű álom volt...jelent ez valamit szerintetek?


2012. márc. 10. 20:23
 1/2 Christian Death ***** válasza:
Azt jelenti amit almodtal: a fiunak nagyon bejössz, de szegyenlos nem mer kezdemenyezni ezert mondta el neked mas valaki, mivel szep lanyt lattal ezert ez megegyszer megerositi hogy az o szemeben szep vagy, es te fogsz jelentkezni neki hogy ismerkedjetek meg egy kicsit jobban.
2012. márc. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tudattalanod üzent, hogy ideje lenne már lépni.

Ha már szoktatok beszélgetni, akkor talán lehetne folytatni élőben. Olyan helyre menjetek, ahol nem kell állandóan beszélni, ha nem vagytok nagyon beszédesek.

2012. márc. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!