Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Menyassszonyal álmodni. Mit...

Menyassszonyal álmodni. Mit jelent? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten 2éjjel kihagyással azt álmodtam hogy menyasszony vagyok.Először nem láttam magam csak annyi hogy a testem bent volt a lelkem kint és amikor volt a boldogító igen hiába futott a lelkem nem értem be,majd leültem és csak néztem hogy összeházasodunk de a lelkem nem ért be.Arcokat nem láttam csak tudtam hogy az én vagyok.



Második álom.

Sok sok menyasszony hófehér ruhába,gyönyörű fátyolall,én pedig lila menyasszonyi ruhában az anyakönyvezetőnél, de nem engedték hogy abba a ruhába házasodjak meg.Itt láttam magam.



Nem tudom összefügg-e de az első álmom után tesóm megkerült a korházba :(

Segítsetek aki árt hozzá .Mit jelenthet ?


2012. aug. 3. 09:39
 1/2 A kérdező kommentje:
árt*ért (javítva)
2012. aug. 3. 09:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az foglalkoztat, hogy mint feleség nem felelsz/felelnél meg a különféle elvárásoknak. Gondolj bele: Legyél dögös, jó anya, jó dolgozó stb egyszerre!
2012. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!