Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent háborúval álmodni?

Mit jelent háborúval álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy háború volt, és én egy csomó ismeretlen között voltam, egy kisgyereket ismertem csak, aki valószínűleg a fiam volt (4-5 éves lehetett). Volt egy táskám is, ami tele volt fegyverekkel, és valami óvóhelyen lehettünk a csomó idegennel együtt. És mielőtt bementünk, elrejtettem a gyógyszereket a táska bélésébe, mert tudtam hogy elvennék hogy szétosszák. Volt ételtartalékom is meg víz is, de azt elvették. És sokan betegek is voltak, és mindig újabb emberek betegedtek meg, valami halálos vírus terjengett, és egyedül én meg a fiam nem kaptuk meg, mert nekünk voltak vitaminjaink, amiket eldugtam a gyógyszerek mellé. És aztán egyszer megtámadták azt az óvóhelyet és én megöltem legalább három katonát (kettőnek átvágtam a torkát asszem, és egynek meg a gerincébe vágtam egy kést ha jól emlékszem). És aztán az egyik alak elkapta a fiam, és oda akartam szaladni, de éreztem hogy hátba szúrnak. Mit jelenthet ez az álom? Az álmomban is kb annyi idős lehettem mint most, nem is értem, akkor hogyan lehet egy öt éves fiam...


16/L



2012. aug. 8. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álom nem midnig jelent valamit, ha gayakori akkor van valami jelentése de még akkorsem mindig
2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az álmok néha szólhatnak egy-egy előző életedben megtapasztalt eseményről is. Valószínűleg itt is erről van szó (legalábbis így gondolom). Ha ilyen részletesen megálmodtad, szerintem valamelyik háborúban vehettél részt előző életedben. Az pedig, hogy ugyanúgy néztél ki álmodban, mint most, annak nincs nagy jelentősége. Maximum annyi, hogy amikor ez történt, akkor még nem érezted magad "felnőttnek", nem voltál szellemileg kész egy ilyen eseményre.
2012. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!