Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan láthatott és "jöhetett...

Hogyan láthatott és "jöhetett át" a valóságba az álomból?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa dolog történt velem. Igazából mindig furcsa dolgok történnek, de most extrán. Pár napja valami totál hülyeséget álmodtam, aztán váltott a kép és valami padon ültem, nekem meg egy pasi magyarázott, de nem figyeltem. Úgy egy méterre tőlem ült egy pasi... valójában eléggé fiatal volt az arca, nálam pár évvel fiatalabbnak tippeltem, olyan 18-nak... szőke volt a haja és olyan... femin volt kicsit, nem az a húdeférfias, aki mindig is bejött nekem, hanem ez a kis helyes arcú... Na és nagyon különös dolog történt, amikor ránéztem. A szemembe nézett, aztán amikor tudatosult benne, h őt bámulom, teljesen leesett az álla. Komolyan mondom, elkerekedett a szeme, meg minden, hihetetlenül meglepődött. Én az álmaimban még soha nem tapasztaltam ennyire tiszta érzelmeket mások arcán. Én pedig tovább néztem őt és nagyon nagyon élveztem, hogy ő meg van zavarodva tőlem. Olyan erősnek éreztem tőle magam. És szinte biztosan tudom, hogy min lepődött meg. Azon, hogy látom őt. Mintha valójában nem lett volna ott és nekem nem szabadott volna őt látnom. És ami még durvább, ezzel a nézéssel ébredtem fel. Nagyon lassan, tehát nem olyan hirtelen, hanem még maradni akartam, de nem sikerült és lassan ébredeztem, de ekkor már tudatában voltam, h ez már csak félálom és felkeltem. És még mindig láttam, ahogy néz. Kinyitottam a szememet és észrevettem, h a fal felé vagyok fordulva. Felültem és megfordultam és komolyan mondom, hogy arra számítottam, h ott lesz. Nem volt ott, pedig nagyon kerestem. De 100%-ig biztos voltam benne, hogy ott van velem. Tisztára dobogott a szívem, meg minden... visszafeküdtem és gondoltam, h holnapra már nem is fogok emlékezni... hát reggel ő volt az első gondolatom. Amiben még most is biztos vagyok (ami tudom, h nevetségesen hangzik), h ha ő egy ember, akkor biztosan akkor éjjel ő is rólam álmodott. De abban sem vagyok biztos, h létezik. Pedig tudom, h az ember agya nem kreál új embereket az álmaiban, csak olyanok szerepelnek, akiket ismer, vagy csak lát egy pillanatra az utcán. De azt tudni kell, h az arcmemóriám az nagyon nagyon jó. Mármint... az igaz, h ha csak egyszer találkozom valakivel és utána fel akarom idézni az arcát, nem nagyon megy, ez csak 2-3 alkalom után sikerül. Hanem hogy ha meglátok egy embert, akinek ismerős az arca, előbb-utóbb beugrik minden esetben, h megvan, ő állt mögöttem a sorban a felvágottas pultnál múlt héten. Tehát ennyire. Erre a fiúra viszont abszolút sehonnan nem emlékeztem.


Szerintetek hogy történhetett ez meg? Vagy bolond lennék?



2012. aug. 21. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egész álmot az agy kreálja! Az embereket is, de akár olyanok is szerepelhetnek benne akiket ismersz, de különböző arcokból is össze tud rakni újat!
2012. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát... én is valahogy így gondolom, de... olyan furcsa... és a többi dolog?
2012. aug. 21. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az álom egy nagyon különös dolog. A testen kívüliség (OBE), és az agy dolgozó folyamatainak keveréke. Könnyen előfordulhat, hogy annyira egy húron pendülsz valakivel, annyira egyszerre jár az agyatok, hogy az álomban kapcsolat jön létre (ugyanígy működnek a mobiltelefonok is, ugyanolyan szintű dolog a telefonok hulláma, mint az agyhullám) köztetek. Ha annyira durva a kapcsolat, akkor úgy jön létre az, hogy a valóságban nem is találkoztatok. Simán előfordulhat. :) De az is lehet, hogy nagyon ügyesen alkot az agyad álmodban, bár az valóban ritka, hogy teljesen új embert kreál alváskor. Ritka, de van.
2012. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szimpor ***** válasza:
Ez érdekes. Múlt hét végén nekem is volt egy ilyen intenzív álmom. Én is úgy keltem reggel, hogy minden érzés bennem volt sőt még órákig.. Engem is érdekelne mi lehet ez..
2012. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem minden álom csupán agyszülemény.Nincs most időm ezt részletezni, hosszú, lényeg, hogy álmunkban "más dimenzióban" is megfordulhatunk.Ez már kicsit más, mint az egyszerű álom.Veled ilyesmi történhetett, tehát a srác valamilyen szinten, valahol, valamelyik"síkon" nagyon esélyes, hogy létezik.

Egyébként az hülyeség, hogy az ember csak arról álmodhat, akit már látott valahol.Ezt én is olvastam, nem tudom, ki volt az a nagyokos, aki kitalálta,. de nem igaz.

2012. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is az előttem válaszoló pártját fogom, létezhetnek más dimenziók, amiket megálmodik az ember. Lehet h veled is ez történt.
2012. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként már én is jártam így, nem egyszer, hogy úgy éreztem, áthoztam valakit/valamit az álmomból.

Elképzelhető, hogy álmodban egy "kísérletezgető" asztrál utazót pillantottál meg valahol.Ő pedig téged akár "szellemnek" is nézhetett.

2012. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


álomban a fizikai testből kilép az asztráltested hogy energiát gyűjtsön, ezért is kell aludnunk igazából.

Ez az asztrális világ amibe a te asztrál tested megy teljesen valóságos és színes, az ott megélt élményeid is teljesen valóságosak csak mikor "hazatérsz" elfelejted vagy torzulva emlékszel rá.

Mostanában sokan látják a mindent körbevevő asztrált, a lény akit láttál asztrális testtel rendelkezett és nem fizikaival (nagyok a hasonlóságok alakra) és nem számított arra h te látod őt.

ennyi.

Fontos hogy ne gabalyodjunk bele az asztrálba mert nem vezet igazi fejlődéshez és a megtévesztés a fő játék ezen a síkon.

Érdemes olvasni a témában, manapság a világ megismerhető.

csá

T :)

2012. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!