Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kislányom mit láthatott?

Kislányom mit láthatott?

Figyelt kérdés

Tegnap este 4 éves kislányom /aki nem néz nem neki való filmet, mesét/ felébredt és sikítva sírt és apja magához ölelte de ö csak kiabálta anya anya, oda mentem hozzá átöleltem, nyugtatgattam, remegett mint a kocsonya. Megkérdeztem mi a baj? azt mondta anya téged akarnak azt akarják menj haza. Kérdeztem kik? azt mondta a szellemek, ilyenkor megkérdeztem hol vannak és azt mondta mögöttem.

Ekkor mondtam neki, hogy megkérjük szépen hogy menjen el. Valóban kértem szépen a "szellemet", hogy menjen el. Kérdeztem látod még és ekkor már teljesen megnyugodva mondta ,hogy nem elmentek már, és egyből vissza is aludt.

Reggel kérdeztem és nem emlékezet semmire.

Nem ez volt az első eset, hogy éjszaka felébred és sikítva sír és fél de eddig amikor kérdeztem mi a baj mindig csak halandzsázott/ mindig mosolyogtunk szerencsétlen gyereken a férjemmel vajon milyen nyelven beszélhet/.

Egy másik eset kb 2 éves volt/ ekkor még nem nézet még mesét sem a tv-ben/ amikor egy fekete kalapos bácsit látott az ablakban akitől félt, azt is hasonló kép elküldtem mind tegnap este, azóta se látta a fekete kalapos bácsit.

Szelemet láthatót valójában?

Vagy félálomba lehetett?

Valakinek hasonló tapasztalata???

Köszönöm!!


2012. aug. 1. 17:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Félálomban lehetett. Szellemek csak a mesékben vannak meg a gyerekek fantáziájában.
2012. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Rosszat álmodott, és ébredés után még az álom hatása alatt volt.
2012. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%

A gyerekek még olyan energiákat is érzékelnek, amikről mi felnőttként már elfelejtkeztünk. Ha gyermekkorodban láttál szellemet, még emlékezhetsz rá, milyen rossz érzés volt, amikor nem hittek neked..


Épp a napokban láttam egy érdekes írást, a gyermek szemszögéből megfogalmazva, nagyon tanulságos:

[link]


Kiemelném az ide passzolót:

Ne mondd nekem azt, hogy a félelmeim butaságok! Nagyon is valósak ezek a félelmek, és csak úgy tudsz segíteni nekem, ha megpróbálsz megérteni.

2012. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
20%

Nekem meghalt az egyik hozzátartozóm, rá egy hónapra kb. elkezdte (nevezzük nevén) Mari nénit emlegetni a fiam 2 éves volt akkor, azt mondta, hogy egy kisfiú van vele.Állandóan emlegette.Mi csak mamának hívtuk, de ő a nevén szólította.A férjem egyáltalán nem hisz a szellemekben, nálunk ez nem is téma. Egyszer vacsoráztunk, megszólal a gyerek, Ki az a néni meg a kisfiú? Csak néztünk.

Egyszer volt egy olyan eset is, hogy felmászott a székre, persze jó leszidtam, hogy veszélyes stb.ki engedte meg kérdésre azt válaszolta, hogy a fénygömbőc.Elkezdett mesélni róla, mondta, hogy a sötétségben él, de most megy a napocskához, és mindent megenged neki, amit én nem.Csak néha el akarja venni az autóit.Magamhoz sem tértem.Többször kértem, hogy mesélje el,mindíg ugyanazt mondta.Nem mertem a temető közelébe sem vinni, mert ordított,hogy márpedig ő be akar menni.

Nem igazán hiszek az ilyen szellem dolgokban, de BIZTOS vagyok benne, hogy ő látott, érzett akkor valamit.

Ő csak minimaxot, meg Baby tv-t néz, már egy cartoonnetwork-ös nagyobbakbak való mesét sem néz.Nem tudom mi lehetett, de hátborzongató volt.

2012. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
47%
Nevetséges XD
2012. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Ilyent ***** válasza:
31%
Még az a szerencse hogy nincsenek szellemek a gyerekek meg csak hazudoznak. Biztos
2012. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%
Igen, amikor mástól hall az ember ilyen nyomi szellemsztorít, akkor csak jót nevet, de mikor egy ártatlan és "tudatlan" kisgyerektól hallja, akkor már nem is olyan vicces.
2012. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
29%
Jól van 7-es, pihenjél kicsit! XD
2012. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Ilyent ***** válasza:
13%
Na megint egy olyan ember ír aki hiszi és nem tudja hogy léteznek
2012. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
17%
Honnan tudod kedves utolsó, hogy nem tudja (attól még, hogy te nem hiszel benne, nem kell a másikat izélni) agyoniskolázott IQ harcos se.ggtitán.
2012. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!