Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal aludtam, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal aludtam, mégis egy másik srácról álmodtam. Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Fél éve járok a barátommal, és imádjuk egymást. Ezért nem is értem, hogy a minap mikor velem aludt, akkor miért álmodtam azt, hogy randira hívott az egyik jóképű, jófej osztálytársam, és én igent mondtam neki(az már nem volt benne az álmomban, hogy lett volna valami a randin..). Az utóbbi 1-2 hétben elég jóba lettem ezzel az osztálytársammal, de a barátom tökéletes nekem, és vele szeretném leélni az életemet, imádom. Nem értem, miért álmodtam ilyet. Ez mit jelent?

18/L


2011. márc. 26. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit az ég adta világon.
2011. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerinted mit jelent?
2011. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy nem sikerült mélyen aludnod. ezen felül semmi mást
2011. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez egyedül Neked jelent bűntudatot, semmi mást. Az agy furcsa módon rendszerez és dolgozik, miközben alszol, nem kell vele foglalkozni.
2011. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy egy másik sráccal álmodtál, enniy, nem kell midnig mindenben a logkát keresni
2011. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az álmoknak semmi jelentősége sincs, csak vágyaink, félelmeink, emlékeink különös kivetítése.
2011. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!