Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel akartam venni msnre, erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel akartam venni msnre, erre azt álmodtam, hogy elutasít, közli hogy nem akar semmit. Ezek után mi legyen?

Figyelt kérdés
Élőben ismerjük egymást, mindig mosolyog, néha beszélünk is gondoltam felveszem.. de álmodtam ezt a hülyeséget és most totál bizonytalan lettem :S
2010. febr. 19. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
az álom az álom, ne keverd össze a valósággal...vedd csak fel
2010. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem ne egy buta álomra alapozz:)
2010. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért álmodtad ezt, mert ezen stresszeltél elalvás előtt. És ugye szokták azt mondani, hogy az ember arról álmodik amire utoljára gondolt elalvás előtt. :) Ez persze nem mindig jön be, de egy álom ne befolyásoljon semmiben!
2010. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

csak félsz attól, hogy ez történne és ezért álmodtad ezt


az álmok meg csak ritkán válnak valóra... vedd fel

2010. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Heh érdekes egy dolog ez. Nekem nyáron volt egy ilyen álmom, amikor nem tudtam, hogy tetszek-e egy csajnak.

Aztán másnap amikor együtt mentünk bulizni, letámadott:D

1 hete is volt egy álmom, egy csajjal smároltam benne,(nem, nem ébredtem foltos gyatyával:) ) aki most nekem nagyon bejön. Remélem az álomnak ez a része valóra fog válni megint.

Tudom, hogy hülyeség, de az ilyenekből az ember erőt tud venni magán. Persze mennyi álom volt ami nem jött be...

2010. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az alom nem a jovot muatatja hanem a feldolgozatlan multat.

Szerintem is csak tul sokat gondoltal az elutasitasra es ezert almodtad.Hogy biztosra menny figyeld meg jobban hogy hogyan is enz red,hogyan mosolyog es hasonlok,kezdezz ra ha biztosabb vagy benne

2010. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rontás ül rajtad!Dobd ki a számító gépedet!Most!
2010. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vedd fel :D
2010. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem dobom ki, még terhes leszek... :O

többieknek köszi a bíztatást :)

2010. febr. 20. 12:18
 10/10 A kérdező kommentje:
nah csak megírom mi a helyzet, felvettem, és már meg is beszéltünk egy rövidke találkozót :)
2010. febr. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!