Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent valakinek a halálát...

Mit jelent valakinek a halálát megálmodni? Nem konkrétan láttam a halálát, hanem elmentem a barátnőmhöz és a szülei mondták, hogy meghalt, és még ébredés után is bennem volt az a rossz, fájós érzés, hogy elveszítettem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 14:23
 1/2 anonim válasza:

Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál (csukjás): megszabadulsz egy problémától. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: kiközösítettség érzése; beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.

Álmoskönyv

Ui: én is álmodtam már halállal és borzasztó volt, a barátnőm próbált meg vigasztalgatni aki hisz az ilyen ezotérikus dolgokban, hogy a halál szerencsét és hosszú életet jelent.

2012. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Van itthon egy álmoskönyvem, de abban csak 2 sor volt, és egyik sem hasonlított. Ebben megtaláltam :)

2012. aug. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!