Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az miért van hogy az álmaim...

Az miért van hogy az álmaim általában az ellentétüket jelentik meg néha azt amit álmodtam?

Figyelt kérdés
azt szeretném megtudni hogy hogyan állapítsam meg hogy mikor jelentik az ellentétüket és mikor nem?van valami jelzés az álmokban ami elárulja hogy akkor mi lesz...mert szeretném megtudni mielőtt megtörténik hogy mire számíthatok
2012. aug. 28. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ez van általában.

én amit elképzelek ébren, sok időn át gondolkodom rajta, szorongok valamin, akkor ugyan ezt álmodom, de valójában pont az ellenkezője történik, amikor kiderül igazából a dolog vagy megtörténik vmi.

szerintem azt álmodjuk nagyrészt, amin sokat gondolkodunk, amilyen módban, ahogy elképzeljük a dolgot, a tudatalattinkba beleágyazódik a dolog és álmunkban előjön.

nekem volt egy iylen: van egy lány akit nagyon szeretek, de azt képzeltem, hogy mással van, flörtökl meg iylenek, ilyeneket is álmodta, de amikor igazából megtudtam a valóságot, pont ellenkezőleg történt minden.

2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelenthet akár a képtől teljesen független dolgot is. Szerintem inkább a választ az érzésben keresd, amit az adott kép, szituáció kivált belőled.


Pl ha álmodban találkozol egy kutyával, akit megsimogatsz és ezért hálásan csahol, az valószínűleg nem azt jelenti, h mihamarabb szerezz be egy kutyát és nem is azt, h kerüld őket. Hanem inkább, h törődésre vágysz, hisz a kép ezt az érzést válthatja ki. Ezért szokás és elcsépelt szöveg, h a válaszd magadban keresd, mert a képek mindenkiben más érzelmi töltést válthatnak ki.

2012. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!