Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez az álom?

Mi lehetett ez az álom?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekeset álmodtam, nem tudom miért. Segítsetek megfejteni. Egy sziklás, füves helyen voltam, ahol csak 1-2 fa volt, azok is furák, mivel szabályosan kerek volt a lombjuk. Rajtam kívül ott volt még 2 barátom és a fiam, akik nagyon meg voltak sérülve. Rajtuk kívül még volt ott egy fura lény, két lábon állt, fehér volt, csak a feje tetején meg egy két helyen volt lila és hosszú fehér farka volt. Nem tudom miért, de ezzel a lénnyel elkezdtünk verekedni, mind a ketten nagyon erősek és gyorsak voltunk. Ez sok ideig ment, mikor a lény rám lőtt valamit. Én erre felemeltem mind a két kezem és valami nagy fényes gömböt dobtam rá, amitől megsérült. Bedühödött és megölte az egyik barátomat, erre én olyan dühös lettem, mint még soha és itt felébredtem. Mi lehetett ez az álom? Azért találom furának, mert nem szoktam scifit nézni, nem az én világom.

2012. aug. 29. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy jelentéktelen álom mint a többi.
2012. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kuroyuki Hime ***** válasza:
Lehet, hogy a lelkiismereted volt, akivel küzdöttél...vagy a múlttal, a jellenel esetleg a jövővel... mindenképp valami múlandóval..ha az álom nem folytatódik, akkor értelmét veszti... a lényedges az, hogy (igaz, álmodban), de próbára tétettél, és ki mertél állni a szeretteidért. Ez jelzi, mennyire elszánt vagy, és kitartó. Ráadásul nem adtad fel a harcot sem... ha véletlen valaki rágalmazni fog a valóságban (mert, lehet, hogy erre utalt az álom), tehát ha vagy téged, vagy valamelyik ismerősödet rágalmazni fogja valaki, akkor te biztosan ki fogsz majd állni érte/mellette :)
2012. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy csak 1 sima álom volt! :) Lehet nincs jelentése hisz nem mindegyiknek van! :)
2012. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért tartom különösnek, mert béke párti vagyok, nem nézek scifi, fantasy filmeket, nem játszok számítógépes játékokkal. Én inkább olyan romantikus beállítottságú vagyok.
2012. aug. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!