Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Mostanában többször álmodtam olyat, hogy megverem a páromat,ütöm amilyen erővel csak tudom,tépen a ruháját, ütöm a fejét, pedig ez élőben elég viccesen nézne ki, mert kétszer akkora mint én :D Miért álmodhatom ezt?

20/L



2012. aug. 30. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
haragszol rá?
2012. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neem, nem igazán..Mostanában volt egy nagy veszekedésünk, de már előtte is volt ez az álom..
2012. aug. 30. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:

"az álmok nem jelentenek semmit, az álmaid az életed során tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több."


szal nem kell komolyan venni:)

2012. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi :)
2012. aug. 30. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
semmiség:) :D
2012. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy van valami be nem vallott harag benned irányában
2012. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6-os írta meg a tutit...
2012. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elsőnél(1;3;5) a pont...
2012. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!