Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok, de elment egy másik suliba. Egyre többször álmodok vele. Egyik álmomban szerelmet akart vallani, másikban meg nagyon kedves volt velem. A valóságban meg már volt bunkó is.:/
2012. aug. 30. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván azt jelenti,hogy erre vágysz,hogy szerelmes legyen beléd. ha meg bunkó volt veled,akkor felejtsd el,nem érdemli meg a szereteted!
2012. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az előző válaszadó véleményét. Ellentmondás van a vágyaid és a valóság között, nem kell ehez Jung-nak lennie az embernek, hogy rájöjjön!
2012. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hm...igazatok van.:) Ő nyolcosztályos gimibe ment el, én még nem jártam ki az általánost. Ha felvennének abba a gimibe, évfolyamtársak lennénk, és akkor még lenne esélyem nála talán. A bunkót úgy értem már tett rám megjegyzéseket, de mégis...én még akkor is szeretem.:( Első osztály óta tetszik. Mind1. Remélem azért még is csak belém szeret, ha én is abba a gimibe fogok járni.=) Mondjuk szerintem nincs sok esélye... Azért köszönöm a válaszokat, régóta nem álmodtam ilyen jót. És abba az álomba akadályozták abban, hogy szerelmet valljon. Vagyis befogták a száját, elvonszolták tőlem.=( Tényleg köszi.
2012. aug. 30. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!