Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha már egy hete...

Mit jelent ha már egy hete azt álmodom hogy megakarnak ölni?

Figyelt kérdés
Rémálmaim vannak csak már egy hete, folyamatosan megakar ölni valaki álmaimban, mindig más vagy mások... És borzasztó rosszul vagyok amikor felébredek belőle. Pedig nem szoktam ezen agyalni, meg ilyen filmeket stb... nézni. De már rémisztő hogy ahányszor elalszok ez van. Akiknek meg mondtak, azok lebolondoztak mind(hát persze...), hogy paranoiás vagyok. Mitől lehet ez az egész?

2012. szept. 10. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmokban a halál általában az egyik személyiséged halálát jelenti (pl:önző vagy és ez eltünik). Az, hogy valaki meg akar ölni az pedig az, hogy valakinek valami nagyon nem tetszik benned és ezt szeretné eltüntetni belőled. Szóval az álombeli halálnak semmi köze az igazi rendes halálhoz. :)
2012. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chrishu ***** válasza:
Félsz a haláltól
2012. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem szoktak halálfélelmeim lenni. Sőt általában az álmomban sem tudnak megölni. Akik megakarnak mindig leszúrnak vagy valami, de én sosem halok bele.

Valaki elakar belőlem tüntetni valamit... könnyen meglehet. Köszönöm.

2012. szept. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!