Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akar tulajdonképpen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar tulajdonképpen? Kihívás vagy komoly? Nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés

Van egy srác, a tipikus nagy csajozós, minden buliból más csajt próbál hazavinni, semmi komolyról nem lehet szó nála. Nekem van barátom, soha nem foglalkoztam vele komolyabban, néha próbált velem flörtölgetni, mindig leoltottam, olyankor komolyra terelte a szót, hogy igazából ő barátnőt akar, de nincsenek normális csajok, stb. Annak ellenére, hogy tudja, hogy köztünk nem lesz semmi, minden egyes buliban nálam köt ki, és sír nekem, hogy mennyire akar engem, milyen gyönyörű vagyok, kellek neki, megőrül értem, stb.

Nem tudom eldönteni, hogy csak nagy a kihívás, hogy olyan csajt fűzzön be, akinek van pasija, vagy tényleg komolyabban érdeklem mint azok a csajok akiket hazacipelne egy éjszakára. Szerintetek?


2010. júl. 2. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak frusztrálja hogy nem adod magad neki :)

szerintem jól teszed :D

a pasik imádják a kihívásokat, és ne is hagyd magad :D

hagy idegesítse hogy minden csajt megkaphat kivéve téged:P

ha így teszed hidd el hogy harcolni fog és még akár komolyra is fordulhat a dolog :)

2010. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól mondta az előttem szóló. :) Ne add meg magad. :) Élvezd ki, hogy így sír utánad. :D Bár én lenék így valakivel.
2010. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kezd érdekelni, az a baj.
2010. júl. 2. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek :D Semmiképp se "add te is oda magad neki"(bocsi de nemtudtam másképp megfogalmazni XD) . Egy idő után valószínüleg így nemcsak fellángolás miatt, hanem szerelemből fog akarni téged ^^.

Mondjuk, ha igazán szereted a párod, akkor ne sokat foglalkozz egy ilyen sráccal...:D

2010. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Timi: ) ***** válasza:
87%

Elérhetetlen dolgok mindig kellenek egy pasinak,és te az vagy neki.Biztos irigyli a barátodat,szívesen lenne a helyébe,de egy ilyen típusú srác nem marad sokáig hűséges,hiányozna neki az,hogy mindig más nő,ha veled lenne csak a sírás lenne részedről!(ha ő komolyan gondolná és járnátok)

De az is lehet,hogy veled őszinte,és csak másnak mutatja magát,hogy ő milyen vagány,hány csaja van volt stb...

Teljesen mindegy így is úgy is ugyanaz a srác aki mindig más csajjal van,volt lesz,mert ő ilyen,talán egyszer megkomolyodik.

23/L

2010. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

nah akor most az össze feminista előttem szóló kommentelőnek üzenem: én sajűát részemről nem érdekel könyen vagy nem könnyen kaphatő nekem csak az SZÁMÍT HOGY SZERETEM. jah és igen halgas csak a sok előtem szólóra nehagyd magad véletlenül se aztán ne gyere vissza 4 hónap múlva olyan kérdésel hogy hajtott rád te leszartad most meg már van nője te meg beleestél. okos ember más hibájából tanul a hülye meg a magáéból sem.


18/f

2010. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tetszik, és kedveled, miért ne?..csak mondjuk ne az első két hétben feküdjetet le:)
2010. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
teljesen ki van rám akadva:D megint egész este próbált befűzni, és kiborult hogy nem megy neki. de én már nem bírooom:)
2010. júl. 4. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni, ennyi.
2010. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!