Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt soha nem tudom majd...

Ezt soha nem tudom majd elfeledni. Mit jelent ez? Szkeptikusok valaszat nem kernem. Ertelmes valaszokat legyszi. Ez komoly alom volt. Tudom hogy hosszu de akinek van kedve elolvasni segitsen kerem. Mas is almodott mar Jezussal? Bocsanat a hibakert.

Figyelt kérdés
szoval egy ejszaka azt almottam hogy a mi hazunkban voltam 2 profetahoz hasonlo emberrel. a hazbol egy hosszu haju ferfi jott ki kinek arcat homalyosan lattam.Jezus volt es azt mondta hogy o meggyogyit mindenkit. aztan levelet irt. a haz elott tomeg allt a kapuban..hitetlenek. a levelet ez a kulonos fenyes alaku ferfi kezembe adta es azt mondta vigyem a nepnek... a levelben az allt : en vagyok az Isten fia higgyetek...es imadkozzatok. erre a nep nevetett es azt kerdeztek mivel bizonyitom hogy a levelet Isten irta...szetteptek es nevetve elmentek. az eg sotetsegbe borul. en es az eggyik profeta a kapuban terdeltunk es imadkoztunk erre az egen hasadas keletkezett es a sotetseg et mint egy porszivo szivta befele... ennyi halatszott... az en nepem. es fe;ebredtem... mit jelent ez?

2012. szept. 22. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ellőről a leveled, jó hírt kapsz, vagy kaptál, ismeretlen emberrel találkozni, megint jót jelent, beszélni vele, hasznos dolog történik veled. (Isten vagy Jézus, értendő)

Bele vegyül egy kis csalódás, szomorúság.

Az ég: valamitől meg menekülsz, és kellemes látogatásba lesz részed.

2012. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én elhiszem neked, mert minden egybevág a valósággal ! Az elkövetkezendő világvágát láttad, a Reptoidok december 21-én lerohanják a világot és ha Jézus alias Asthar Sheran nem véd meg minket, akkor végünk lesz. Fegyverbe chates csűrha, harcra fel.
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kéred az ellen oldal véleményét. Miért? Nehogy véletlenül nekik legyen igazuk? Ha csak olyan ír, aki szerint tényleg jelent valamit az álmod, akkor jobban elhiszed? Közösen mind evidenciának kezelitek azt, hogy tényleg jelent valamit az álmod. Elhiszitek, és elhitetitek egymással. Majd ezek után néhányotok elkezdi azt szajkózni, hogy mi mindannyian birkák vagyunk, és manipuláltak minket, de ti tudjátok az igazságot. Valójában pedig ti önszántatokból nevetve rohantok bele holmi álomvilágba. Nos ez rendkívül korrekt és én itt most nem az ezotériát akarom támadni, vagy szidni, csak a logika szerint (ami egy spirituális, ezoterikus, természetfölötti lényekkel teletűzdelt világban is áll) elég hibás nem a sztori, vagy a lények, vagy a körülmények, hanem az egész. A kérdésed így lesz teljesen felesleges, hisz tudod a válaszokat már a legelején, csak szofisztikáltabban, új köntösben akarod általad intelligensebbnek hitt emberektől visszahallani. Ráadásul sok oldalról bűzlik az álom, és a helyesírási hibák elhelyezése is.


Alapjában, egy elég erős promó a kereszténységnek, amit álmodtál. Lehet film miatt, külső benyomások akár több hónappal korábban szerzett tapasztalatokból.

2012. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ház

- Látni: jó üzlet vár rád.


férfi, férfiak

Idegen férfi, aki ellenségesen lép fel, férfiálomban: úgy érzed, hogy hibát követtél el, vádolod magad. Női álomban: hálót vetettél valakire, de az kibújt belőle; mesterkedéseid nem járnak eredménnyel. Férfi hát: alattomos indulatok. Meztelen férfi: férfiálomban: kiszolgáltatottság, függőség. Nők álmában: ha fiatal és kívánatos: önmagáért beszél; ha visszatetsző, taszító: felelőtlenség, kíváncsiságból olyan kapcsolatba mászol bele, amivel egyrészt másnak gondot okozol, másrészt magadnak bűntudatot.


Hosszú, selymes haj:

könnyedség, kis felelőtlenség.


Isten:

nemes


Gyógyítás

Gyökeres változás nagy és merész elhatározások.

Női álomban: segítőkészség érzékenység mások gondja iránt tapintat. Férfiálomban: túlterheltség, feszültség eleged van abból, hogy mindenért téged nyúznak.


levél

Magányosság. Levelet írni: lemaradás, halogatás.


fény

Megoldást keresel és találsz, egy nem könnyű feladatra. Ha a fény erősen a szemedbe világít: már régebben észre kellett volna venned egy összefüggést. Ha erőtlen, pislákoló fényt látsz: rajtad múlik, hogy kivezetsz-e valakit a bajból.


ember, emberek:

Idegen ember, aki bántani akar: önvád. Sok ismeretlen ember között lenni: ha félsz közöttük: túlbecsülöd magad, ha kellemes a társaságuk: előrelátó természet. embert hátulról látni: rosszindulat, ártó szándék.


kéz

Intelem. Fenyegető kéz: buta tanácsot kaptál. Hideg kéz: viszonzatlan szerelem, csalódás.


ima

Tanácstalanság jóakarattal megoldható probléma.


nevetés

Önbizalomhiány. Úgy fogsz valamihez, hogy az úgysem fog sikerülni.


sötétség

ha félelmet kelt: az egyedülléttől, magánytól való félelem; segítőre, támogatóra lenne szükséged, egyedül nehezen boldogulsz az életben mindig kell valaki bíztasson vagy noszogasson.


porszívó, szívás (valamit felszív valami)

Ragaszkodsz a sértettségedhez, bánatodhoz szenvedélyesen feleleveníted rossz emlékeidet.

2012. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
miert nehez elhinni hogy nem vagyok hivo? en csak azert irtam igy mert ezt almottam. es miert nem jo kifogas az hogy nincs ekezetem? ha nem akarod nem hiszed el. semmi kozod ahhoz hogy hogy irok
2012. szept. 24. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!