Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jövőbelátó álom?

?NÉV? kérdése:

Jövőbelátó álom?

Figyelt kérdés
Ritkán van olyan hogy álmodok valamiről és az megtörténik egy idő után pontosan úgy ahogy megálmodtam, néhány ismerősömnek is van ilyen de miért van ez? Hogy lehetséges?

2012. szept. 24. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy teljesen véletlenül történik. Mondjuk, ha leírnád, hogy kb. hányszor és, hogy mi következett be, akkor még talán el lehetne gondolkodni rajta.
2012. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az álom az csak álom, nem lehet velük a jövőbe látni.
2012. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Simán létezik, csak tudd megkülönböztetni a többitől!

Meg ne keverd össze az alvás közbeni asztrál utazással! ;)

2012. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lottószámokkal volt hasonló tapasztalatom. 3-ra emlékeztem tisztán, 3-mas találatom lett :)
2012. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Alvás közben be van csukva a szemed szóval nem láthatsz semmit, főleg a jövőt nem.
2012. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21:40 na már megint egy okos, annyira szeretlek titeket!

Viccesek vagytok a folytonos negativitásotokkal, és kételkedéseitekkel! Egy általános szabály: Azért mert valaki nem tud valamiről, attól még létezhet! Ezt soha ne felejtsd el!

2012. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért érdekes, hogy több ember tapasztalja ezeket.

Nem érzel ilyenkor, valami furát? Mert én igen.

2012. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem, ritkán van ez nagyon de utána egyből elgondolkozom hogy hogyan lehetséges ez, meg az az érdekes hogy amikor ilyet álmodok teljesen jelentéktelen dolgokról van szó, pl egy beszélgetésről és szóról szóra azt mondják mint az álomban
2012. szept. 25. 14:16
 9/9 anonim válasza:
Én elsős voltam általánosban, azt álmodtam hogy kapunk egy helyesírási könyvet, másnap elém rakták ugyanazt a könyvet, amivel álmodtam. Az egyik barátommal kapcsolatban konkrét jeleneteket álmodtam meg. Az álom és a barátom megjelenése között kb másfél év volt. A barátnőmnek alakulóban volt egy kapcsolata, megálmodtam, hogy a pali egy másik nőt választ. Ezt nem kötném annyira az álomhoz, inkább csak egy tudat alatti megérzés volt szerintem. De álmodtam már olyan zenével, amit akkor még ki sem adtak, de hallottam álmomban, szóval számomra nem volt meglepetés. Álmodtam már azt is, hogy meghalok. Tényleg olyan érzés volt, mintha meghalnék, azóta félek a haláltól.
2012. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!