Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy ha valakinek...

Mit jelent, hogy ha valakinek almaban kihullanak a fogai?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szorongást, félelmet, fenyegetettséget, stb. Nincs konkrét jelentése, neked kell tudnod, melyik a valódi ok.
2012. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy túl kemény az az alma.
2012. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nenus válasza:
Úgy tudom(krúdy-féle álmoskönyv szerint) halál. mmint közeli ismerős/hozzátartozó. ne vedd készpénznek, nem garantálnak semmit az álmok. lehet h fáj a fogad, bevertek egyet, stb.... általában az álmok a napi problémák kivetülései.
2012. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én viszonylag gyakran álmodom ilyet, és egyik alkalom után sem halt meg senkim, úgyhogy egy mínusz a halálnak. A szorongás, félelem már annál inkább reálisnak tűnik magamból kiindulva.
2012. nov. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nenus válasza:
Hamblo: ezért mondtam :) nem garantált, mindenki azt hisz amit akar :) persze az álmok és "jóslatok" közt nincs bizonyított kapcsolat, de az emberek hajlamosak belelátni bizonyos dolgokba összefüggéseket.
2012. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!