Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » "Előre emlékezés" álomban? Mi...

"Előre emlékezés" álomban? Mi lehet a magyarázat? Hasonló eseteket tudnátok?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult velem, hogy álmomban , vagy közvetlenül bizonyos álom után olyasmire emlékeztem, amiről nem lehetett tudomásom.

Vagy a másik furcsa dolog, mikor álmomban van valami dezsavű féle érzésem és hirtelen ráébredek, hogy ez a jelenetet már valamikor átéltem, és sokszor beugranak információk, emlékek az álombeli helyzettel vagy környezettel kapcsolatban.Csakhogy ez azért furcsa, mert olyan álmokkal kapcsolatban történik, amik nem visszatérő álmok, tehát biztos, hogy még sosem álmodtam.(Egyébként rendszeresen írom az álmaimat.)


Példa:Azt álmodtam,régebben, hogy eljött hozzánk iskoláskori barátnőm a családjával, a bátyja nagyon szomorú volt, azt mondták azért, mert apukája súlyos beteg.Ezután felébredtem és eszembe jutott, hogy anyu mondta már rég, hogy barátnőm apukája meghalt.Határozottan emlékeztem,de valami mégsem stimmelt, csak nem értettem, mi....

Másnap meg is kérdeztem anyut, hogy ennek a bizonyos barátnőmnek tényleg meghalt-e az apukája?Mert úgy emlékszem, ő mondta nekem.Erre anyám azt mondta, ő biztos nem mondott ilyet, hiszen mikor legutóbb találkozott a barátnőmék családjával, az apuka még vígan élt.Azóta nem hallott felőlük.

Nos, ezután a furcsaság után kb fél évvel anyám találkozott egy üzlet előtt az említett családdal és kiderült hogy az apuka súlyos betegség után meghalt!

Nos, erről mi semmit sem tudtunk,akkor hogy a frászba emlékezhettem rá?Nem előre megérzés, az más, én nem megéreztem, hanem emlékeztem.Mindenesetre eléggé összezavart az élmény.Ilyesmiről még nem hallottam senkitől.


De több esetben is előfordult, hogy bizonyos álmokban, vagy az álom után közvetlenül, határozottan emlékeztem olyasmire, amiről nem lehetett tudomásom, de később beigazolódott, az emlék megfelelt a valóságnak.Csak talán időben csúszott.


2012. nov. 28. 07:44
 1/2 anonim válasza:
0%

Sajnálom, de minden jel arra mutat, hogy skizofrén vagy.

Részvétem.

2012. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos akkor elmondom hogy miről van szó.Az első válaszadó 1 barom.Ezt úgy hívják hogy jóslás.Álomban történt ilyen is van nem csak kártyával hadonászva lehet.Ha vannak spirituális dolgaid akkor fordulj hozzám mert én már túl vagyok rajta.Nem az első és nem is az utolsó az ilyen.Sajna az ilyet még nem tudod irányítani persze ebben is megkereshetsz.
2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!