Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa dolgok történek velem?

Furcsa dolgok történek velem?

Figyelt kérdés

Na sziasztok :D Laura vagyok és 14 éves.


Múlt hétfőn azt álmodtam hogy meghalok de végül életbe fogok maradni.Péntek nagyon ideges voltam, és elegem volt mindenből...elhatároztam hogy megölöm magam..bevettem 5 gyógyszert.Sajnos anyám hazajött amikor nem számitottam rá és rájött hogy bevettem. Na vitt is a sűrgöségire..aztán kiderült higy amit bevettem azt a gyógyszert nem lehet túladagolni. Szóval igaz volt az álmom. Egy másik alkalom hogy azt a fiut láttam meg álmomba aki tetszik ahogy rám mosolyog.Másnap mentem a kórházba mert keresztanyám ott volt.És pont abba a szobába pont akkor volt ott az a fiu aki tetszik és rám mosolygot... már nagyon elegem van nem tudom mi történik velem....és csak normális válaszokat kérek!



2012. nov. 28. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sokszor van ilyen velem is és elég idegesítő. Csak pár példa:

-gondolok egy filmre, amit 1000éve nem láttam és nem is szokták tévében adni...Erre aznap kinyitom a műsorújságot és ott van az ajánlóban.

-gondolok egy zenére, 2 óra múlva megszólal a rádióban (és nem slágerről van szó)

- nézek egy filmet, elképzelem mi lesz a vége és bejön (előtte még nem láttam)

- kutya bent alszik a szobában, én kint tevékenykedek a konyhában...és akkor hirtelen olyan érzésem támad, mintha figyelne valaki...Megfordulok, kutya áll a szobaajtóban (előszoba miatt kb. 6 méterre van a konyhától) és engem néz :D

2012. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenek, de mivel 14 vagy, és ezt leírtad, ezt a választ várod:


Különleges jövőbelátói képességeid vannak. Persze, nincsenek, azért mondom mert ezt akarod hallani.

2012. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ez normális válasz, csak annyi, hogy ez a magánvéleményem.
2012. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia Laura, a reptoid inváziót álmodtad meg.

Béla

2012. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rettenetes amit írni fogok, de az álmok nem a jövőért vannak. Az álmok a múltért, a feldolgozásért vannak. Tehát magadért. Teszi a dolgát. Ezzel, hogy másra szeretnéd használni, mint amire hivatott csak magadat túráztatod, nem mutat sehova. Egy idő után te is belátod majd ezt.
2012. dec. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok emberben van ilyen képesség, csak nem mindenki foglalkozik vele.Szerintem egyenlőre ne ásd magad mélyebben ebbe a témába , előbb (ha érdekel) olvasgass, tudj meg róla sokat.Most ott tartasz, hogy túl egyszerű álmoknak túl nagy jelentőséget tulajdonítasz és nem megfelelően tekintesz rájuk.Most gondolj bele:Nem az álmod miatt történt az, hogy "majdnem meghaltál de még sem", hanem a saját elhatározásodból.Ha te úgy döntöttél volna, hogy nem veszel be tablettákat, akkor véletlenül sem valósult volna meg semmi az álmodból.Mellesleg elképzelhető, hogy valamilyen szinten épp ez az álom keltette fel benned ezt a buta gondolatot, hogy meghalj.Eleged van, akkor máris gyógyszert kell beszedni?Nagyszerű, ha mindenki gyógyszert kapna be marék számra mert épp ideges, akkor két nap alatt a fél világ kipusztulna.Lassan fel kell nőni(hidd el, akkor még inkább eleged lesz, edződj!) :)

A mosolygós fiú pedig lehet, hogy az álom előtt is rád mosolygott már, csak talán nem tűnt fel neked.

2013. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!