Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az aki látott már ufó-t?...

Ki az aki látott már ufó-t? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 23:00
1 2 3 4
 1/34 Bretso ***** válasza:
63%
Én láttam ma egyet, közelebb értem és kiderült, hogy egy veréb, ezzel megszűnt UFO lenni.
2011. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam.

(elég normális válasz?)

2011. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés égi jelenség van, amelyet tudok azonosítani, így számomra az mind-mind UFO :)
2011. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted létezik normális válasz erre a kérdésre?
2011. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam egyet, 2009. szeptember 6-án a dózsa györgy úti Vízművek felett. Nyolcszögletű volt, egy helyben lebegett hangtalanul 17 percen keresztül, majd olyan gyorsulással tűnt el, amire egyetlen ember által készített jármű sem képes. De valamin azért később nagyon elgondolkodtam. Az a tény, hogy amit én láttam UFO, az lehet, hogy csak nekem volt az. Mert mi is az UFO? Azonosítatlan repülő tárgy. Ki nem tudta azonosítani? Hát én. De mi van akkor, ha a szemközti házban lakó Mongúz Erik nevű (látásból ismert) fiatalember mást látott, mint én? Mi van, ha ő simán azonosítani tudta azt a tárgyat, és közömbösen szemlélte azt? Akkor, most mi volt az? Kinek kell hinni, kinél az igazság? Mongúz Erik vs én. Hát azóta kissé szkeptikusabb vagyok, ha UFO-t látok.
2011. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam.Nagymamámnál voltam,aki kertes házban lakik,és mondtam hogy kísérjen már ki wc-re mert az udvar végében van a wc,én meg féltem egyedül hátra menni.:SŐ meg várt addig,de amikor kijöttem,mind ketten észrevettünk vmi színes fényt a kert végében,majd láttuk ahogy egy helyben lebeg 1repülőcsészealj a kert végében,hangja nem volt ennek sem,hatalmas volt,Nagyon megíjedtünk.Majd befutottunk a házba,több napig nem tudtam aludni,az eset után.Ez kb.3éve lehetett,sokszor ha eszembe jut nem merek elaludni,aki akarja elhiszi,aki nem az meg nem,ez így volt.

22F

2011. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
UFO=azonosítatlan repülő tárgy. Egyszer láttam egy madarat, amit nem tudtam azonosítani, hogy milyen fajta, ez számít?
2011. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem, de a volt párom és a nagymamám igen.

Az exem kb. 3 évvel ezelőtt látott valamit, ami háromszög alakú volt, nem adott ki magából hangot, elég alacsonyan szállt, aztán eltűnt a ház teteje felett. Épp egy barátjával volt, és eléggé megijedtek, úgyhogy nem mentek át a lakás másik oldalára, hogy tovább nézzék.

Biztos volt benne, hogy nem repülő volt, mivel a nagypapája vadászpilóta volt, így sokat járt repülők közelében, meg eléggé oda is volt értük.


A nagymamám pedig akkor látott UFO-t, amikor én még pici voltam, 1990 környékén (+-1 év). Pont tőlünk ment hazafelé és egy alacsonyan szálló fénygömböt látott, ami egyszer csak felgyorsult és hirtelen eltűnt. Gömbvillámhoz is volt már szerencséje, ezért állította, hogy UFO volt. Egyébként hitt is bennük, gyakran vitt engem és az öcsémet "UFO-nézőbe" esténként.

2011. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én már láttam! És a vakuljak meg, rohadjak el élve, a giliszták marják szét a belem és égessenek el élve és boncolják fel a testem élve ha nem mondok igazat!

De csak az ürhajót láttam, a lényeket nem hálistennek. Így is a frász jött akkor rám! Képzeljétek, amikor megláttam, szó szerint megállt a szivem és valami görcsöt éreztem a gyomromban úgy megijedtem!

2011. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kettő alkalommal láttam.

Egyszer kora reggel nyáron5körül(2008) egyszer pedig 7-8óra tájékában este télen(2010).A vicces az,hogy mindkétszer a buszon ültem.A reggeli alkalomkor épp a városba tartott a busz Árpád híd felé Bécsi úton haladtunk amikor megláttam egy ezüst szinű tárgyat az égen a hegy felett amiről vissza is verődött a reggeli napfény,mivel buszon ültem és mozogtunk viszonylag nem ijedtem meg,de érdekesnek találtam,hogy most nem a neten hanem valóságban tapasztaltam meg.Elég lassan mozgott befele a város irányába szóval a Duna felé.Egyenletesen lebegett tartva a tempót,néhányszor elveszítettem szem elől.Mivel távoli volt és a telefonom nem csinál jó képet nem tudtam megörökíteni.Miután leszálltam a buszról még mindig láttam és azt gondoltam ok,hogy reggel öt van de Árpád híd budai hídfőjén ülök bent a városban,a hírek vagy valami tuti erről fog szólni.Kicsit meg is untam meg dologra is kellett mennem,amikor arra gondoltam valakinek szólok,hogy nézze már meg mi az ott csak részegeket láttam bulizás után.(Szentlélek téren)...Szóval akkor meguntam és nemtudom,hogy tűnt el.Néhányszor úgy éreztem közelebb van hozzám,de ezt így utólag már nemtudom biztosra mondani.



Második alkalommal pedig este volt és pont,hogy városból kifele tartottunk.Csak piros fényekre lettem figyelmes a város közepén flórián környékén.Azt kérdeztem magamtól a fényeket látva,mi történt ideépítettek egy tornyot?Nem mozgott csak villogtak a piros fények.....aztán már amikor elhaladtunk mellette akkor így nézem....ez daru helikopter??És megmozdult szép lassan és eltávolodott.Utána néztem volt e ott valami építkezés de nem volt...és olyan fényeket se láttam egyik 10emeletes ház felett,se.

2011. jan. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!