Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elhunyt édesapja szellemével...

Elhunyt édesapja szellemével találkozott Lagzi Lajcsi, leheteséges?

Figyelt kérdés

Galambos Lajos 13 éve veszítette el édesapját, aki szintén trombitaművész volt. Azóta álmában találkozott vele, ami életre szóló élmény számára.


- Éppen egy erdőben gyakoroltam a trombitámon. Édesapám közben egy öreg, legalább száz éves fa alatt ült, és rám várt. Meglepett a hatalmas szakálla, mert életében sosem volt neki. Egyszer csak így szólt hozzám: "Jól van, fiam, látom, hogy egyre többet trombitálsz. Így most már jó lesz!" Sosem felejtem el a szavait, pedig már több éve ennek az álomnak. Csodás, megnyugtató élmény volt! Bárcsak sokkal többször átélhetném! Egyértelmű az üzenete, és nem véletlen, hogy az utóbbi időben elsősorban csak trombitaművészként lépek fel. Annak nevelt az apám. - mondta a zenész.


2012. nov. 23. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy álom.

Ha Te úgy gondolod egy szellem volt hidd azt.

Én elhiszem, hogy Te így hiszed.

Én is szeretnék valami szépet álmodni szüleimről, így találkozni velük, de semmilyen formában nem álmodok velük.

2012. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Doyen válasza:
100%
4,5 kiló bélszín és 3 üveg bor után sok minden megtörténhet, ha az ember egy erdőben trombitál.
2012. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
& akkor nem is feltételezitek hogy iagaz van?
2012. nov. 23. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit ír abban NEM az van, hogy az apja szellemével találkozott, hanem az, hogy vele álmodott.

Ebben semmi különös nincs! Nagyon sokan szoktak álmodni az elhunyt hozzátartózóikról, álmukban beszélnek velük, de nem a szellemüket látják! Azok ugyanis nem jelennek meg soha senkinek. Legfeljebb ezt képzeli valaki.

2012. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy közismert TROLL feltesz egy kérdést EZOTÉRIA rovatban, Galambos Lajosról, ÁLOMFEJTÉS és SZELLEMEK témában, amit valószínűleg a BULVÁRMÉDIÁBÓL hallott... Nekem ez így sok, a válaszom röviden: nem.
2012. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta álmában találkozott vele, ami életre szóló élmény számára."


"Elhunyt édesapja szellemével találkozott Lagzi Lajcsi"


Nem ugyanaz a kettő...

2012. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De unom az ilyeneket, mikor valaki álmodik egy halott ismerösével/rokonával és akkor már azt hiszi, hogy a szellemük volt... pft.
2012. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi van ebben?

Álmodott az apjával, aztán annyi.

2012. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Napkiraly ***** válasza:
egy kocsmába járnak, mi ebben a furcsa?
2012. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!