Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik volt a legcsunyabb...

Melyik volt a legcsunyabb almotok amit valaha is almodtatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 22:29
 1/7 anonim válasza:
85%

volt hogy megfulladtam...

volt hogy lelottek apukamat:(

talan ezek a legrosszabbak

2009. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%

Megfulladt az öcsém az orrom előtt.

Teherbe estem 14 évesen.

Üldözött egy sorozatgyilkos férfi aki megerőszakolja majd megöli az áldozatait.

Kb. ezek, de nekem rengeteg rémálmom volt.

2009. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Nekem eddig nem volt olyan igazi rémálmom. :D Mármint brutális dolgok történnek néha, de félelmetesek nem.
2009. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Az anyukám meghalt és a halál beálltát is láttam. 1:45. Rémisztő volt:( Aztán teherbe estem, de kifutottam abból az időből, amikor még el lehetett volna vetetni, ezért meg kellett szülnöm. 15 évesen. Akkor jöttem rá, hogy majd ha elkezdek szexuális életet élni, soha semmilyen körülmények között nem fogom elfelejteni a védekezést..ameddig nem akarok gyereket. De voltak már nagyon rémisztő álmaim is, betörtek hozzánk éjjel és meg akartak ölni, a szomszédom elhatározta, hogy legyilkolja a családomat stb..

15/L

2009. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%
Egyszer átéltem életem legcsodálatosabb álmát, mikor felébredtem rádöbbentem sosem lesz igaz. Ez rosszabb, mint egy rémálom.
2009. aug. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a legrosszabb az volt amikor azt álmodtam h én magam lőttem le a húgomat:(((
2010. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és inkább a szép álmokról beszélgessetek! Hidd el, sokkal jobban jársz.
2010. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!