Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elég hihetetlenül fog látszani...

Elég hihetetlenül fog látszani az amit leírok, de igaz. Szerintetek mi is ez pontosan? Komolyan hipnotizálnék a puszta gondolatommal és nézésemmel?

Figyelt kérdés

már egészen kicsi korom óta éreztem hogy velem másképp bánnak az emberek. Senki nem bánt meg, senki nem hazudik nekem, mindig azt mondják amit hallani akarok.

Nem is tudom hogy kezdjem...szóval az emberek mintha másképp viselkednének a jelenlétemben. Már rengetegen mondták hogy valami különös erő van körülöttem...már írták is nekem "Ha bele nézek a szemedbe, úgy érzem elvesztem magam felett az irányítást. Olyan mintha arra az időre, amíg szemtől szembe állok veled hipnotizálnál. Olyat mondok amit nem is akartam, amint elfordulok érzem hogy teljesen érthetetlen miért mondtam ezt...El határozom hogy megmondom neked amit eredetileg akartam, de ha megint a szemedbe nézek, egyszerűen valami bájt érzek, valami természet feletti erőt és a szám szinte akaratom ellenére mozog és ejti ki a szavakat". Tudom hogy hihetetlen, de ezt magamon is észre vettem már.

a következő szituációban:

én: Anya, hétvégén lesz egy buli, XY-nál. Had menjek el oda!

anya: kicsim...tudom hogy most haragudni fogsz rám de sajnos nem engedhetlek el, mert sokat rontottál az átlagodból.

Erre én a szemébe nézek, és magamban elmondom azt amit hallani szeretnék

ez után ezt mondta anya: De ettől függetlenül elmehetsz mert kijár a szórakozás neked.


szinte minden emberen akit ismerek beválik, magam se tudom hogy. De van a legjobb barátnőm akin szintén kipróbáltam ezt, de ő nem ismételte utánam azt amit magamban gondoltam, csupán csak annyit mondott:

Ugye tudod hogy brutálisan ijesztő amikor ezt csinálod..

erre én: mégis mi?

legjobb barátnőm: néha amikor a szemedbe nézek, valami bájt látok...nem azt a kislányos bájosságot, hanem azt a misztikus bájosságot. Mintha a szemeddel ölni tudnál. Ilyenkor olyan mintha besötétedne a szemed, pedig ez a sötét méregzöld szem már eleve csábít, mintha egy párhuzamos varázsló világból csöppentél volna ide valami véletlen folytán.

erre én: Mindig ezt látod amikor rám nézel?

L.Barátnőm: Nem...csak néha. de akkor ijesztő.(gondolom akkor amikor "hipnotizálni" próbálom) És hogy csinálod hogy mindenkit kenyérre kensz?

én: hogy érted?

L.B: hát..tudod amikor a matekdogákat kiosztották.

ekkor már tudtam mire gondol. Az egész annyi volt, hogy a matekdogákat kiosztotta a tanár és az enyém hármas lett. Oda mentem hozzá,és megkérdeztem (még az órán) hogy meg tetszik-e adni a négyest. Szinte suttogtam ezt az egy szót "kérem". Gondolatba lejátszottam hogy átjavítja nekem a jegyet. Erre a tanár átnézte a dogát, és azt mondta hogy minden feladathoz érveltem így megadja az 5 alát.

millió ilyen sztori van.És mindenkire így hatok, kivéve a legjobb barátnőmre. szerintetek ez mi?

hogy könnyebb legyen elképzelni a szituációkat gyorsan leírom hogy kb hogy nézek ki. Szóval mint írtam, méregzöld szemeim vannak, nagyon sötét, szinte fekete hosszú hajam, sápadt bőröm,de nem az a beteges sápadt, hanem az a letisztult fehér.


2012. okt. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge,nem érdekes és még kamuzol is!
2012. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan unalmas, hogy a felénél bealudtam. Sehol egy loú, sehol egy reptoid és még csak nem is ijesztő.
2012. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem múltkor 1 pont hiányzott a 2-eshez a ZH-n, bementem megnézni és mivel jófej volt a tanár megadta a 2-est.


ÉN VAGYOK A KIVÁLASZTOTT???

2012. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legközelebb ne hagyd benne, hogy nagyot rontottál az átlagodon, mert alaposan ellentmond az egésznek :D
2012. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát valóban elég hihetetlenül hangzik, ezért nem is hiszem el.
2012. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz a bankok pénztáránál. odalépsz az ablakhoz és megkéred, hogy ugyan már nem segítene e ki egy kicsit, mert szeretnél venne néhány dolgot :)
2012. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!