Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy lányról (2x is),...

Basshunter1 kérdése:

Álmodtam egy lányról (2x is), akit nem is ismertem és mégis szerelmes voltam belé, és ő viszonozta ezt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Az 1. álomból annyira emlékszem,hogy a Szent István Bazilika előtt összeházasodtam egy lánnyal,és utána megcsókoltam,és arra ébredtem fel.De nagyon jó érzés volt,és a felébredés pillanatában is éreztem.

A 2. álomból meg annyira,hogy kint a játszótéren voltam,ahol egy dögös szőke hajú,velem egykorú lánnyal volt ugyanilyen kapcsolatunk.Nagyon sokat jártunk együtt,meg minden.Az álom vége úgy volt,hogy őt az anyukája haza vitte,én meg hazamentem.És tökre mint a filmekben úgy lett vége,hogy ilyen lassított felvételben ilyen szomorú búcsút vettem tőle,még utoljára megfordultam hogy lássam.Aztán egyszer csak a lány(még mindig lassítottban) kitépte a kezét az anyja kezéből,én megfordultam,és egymáshoz futottunk,és megöleltük egymást.Aztán erre keltem fel.De nagyon rossz érzés volt elválni tőle,még ha csak egy álom volt is.



2013. márc. 21. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem,hogy a 2 lány nem ugyanaz volt.És ez amúgy azt jelenti,hogy "vágyom" egy kapcsolatra?
2013. márc. 21. 18:31
 2/3 PrettyVillain ***** válasza:
igen, arra vágysz hogy szerelemmel szeressenek.
2013. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de cuki :D
2013. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!