Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit lehet tenni a rossz/gonosz...

Kuroyuki Hime kérdése:

Mit lehet tenni a rossz/gonosz álmok megelőzésének az érdekében?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 17:36
 1/8 anonim válasza:

Bár nem értek ehez,de nekem bevált az,hogy elalvás előtt elmondom,hogy nem szeretnék rosszat álmodni,vagy elmondom,hogy mit szeretnék álmodni! :)

Az álomfogó is hatásos! :)

16/L

2013. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen segíthetsz magadon, ha rossz álmaid vannak, feltételezem elég rendszeresen, ha már feltetted a kérdést. Vizsgáld meg a mindennapjaidat. Nem stresszelsz? Nincs valami maradandó problémád, amivel összefüggésbe tudod hozni a kellemetlen álmokat? Ha igen, akkor próbálj beszélni valakivel, aki segíthet ezek megoldásában.

Az is segíthet, hogy ha mondjuk van egy visszatérő motívum az álmaidban, aminek láttán megsejtheted, hogy esetleg éppen álmodsz. Tehát felismered, hogy álomban vagy. Ha ez megtörtént, onnantól kezdve nem kell félned, mert tudod, hogy álomban semmi bajod nem eshet. És az első válaszoló által javasolt szugerálás is hasznos lehet. Vagy az elalvás előtti meditáció, kellemes zene hallgatása.^^

2013. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Álomfogó :) [link]
2013. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi a segítséget mindenkinek!

De nem, nem rendeszeresen rossz álmok...évente 2szer fordulnak elő iylen nagyon rossz álmaimm, mindig valamilyen egyházi ünnep előt (merthogy vallásos vagyok), és ilyenkor mindig, mintha megtámadna a "kisördög"

2013. márc. 30. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor szoktam rosszat álmodni mikor este későn vacsorázok...próbáld meg ne egyél túl későn,néhány napig nehéz de aztán már nem hiányzik az esti kaja és garantálom,hogy jól fogsz aludni és kipihenve fogol fel kelni reggel.
2013. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 James008 válasza:
Az alvás előtti túlzott kalóriabeviteltől, valóban lehetnek rémálmai az embernek. Az összefüggésre nem tudom a választ, viszont tapasztaltam már nem egyszer, nem kétszer. Illetve a stressz is előidézheti. Próbálj meg időnként relaxálni, gondolkodj pozitívan és nevess! ...nevesd ki a világot! ;)
2013. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Érdemes jól befűteni a szobádban, mert a reszketés is előidézi a rossz álmokat. Az elmúlt napokban két napig nem volt fűtés, mert tönkrement a cirkó, és azon a két éjszakán ritka szörnyű dolgokat álmodtam.


Vallásosság esetén, ha katolikus vagy, egyszerűen segít az őszinte gyónás a gyóntatóddal, és elmondod, ami téged a legjobban bánt, ő általában tud segíteni. Ha nem katolikus vagy, akkor nem tudom, hogy lehet ezen segíteni, alighanem egyéb szakember segítségével.

2013. ápr. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, badarságot írsz. Hálószobába max 18 fok ajánlott.

Ami pedig a rossz álmokat illeti, a kései vacsora okozhat ilyet. Az alvásnak a regenerációról kellene szólnia, de ha közben emészteni kell, az felborít mindent.

2013. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!