Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha teljesen egyedül vagyok a...

Ha teljesen egyedül vagyok a szobámban miért érzem úgy, hogy valaki egyfolytában a hátam mögött van és figyel?

Figyelt kérdés
utcán, suliban, vagy máshol ilyen nincs sőt a házunk többi részében se érzem csak a szobámban meg abban a szobában ami közel van a szobámhoz. nagyon idegesít. tényleg lehet ott valami vagy csak megőrültem?? XD

2013. ápr. 3. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

paranoid skizofrénia kezdődő tünetei, fordulj szakemberhez.

sajnos ez elég komoly betegség!

2013. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert az őrangyalod mindig veled van.
2013. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
xd első: de mindig csak abban a krva szobába van. ha skizo lennék máshol is érezném nem??
2013. ápr. 3. 12:42
 4/20 Golan Trevize ***** válasza:

Nem feltétlenül éreznéd máshol.

A kényszerképzetek lehetnek egy adott helyhez kötöttek is.

2013. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nyugi, nincs semmi bajod.

nem őrültél meg, nem is fogsz. ilyen, és más előfordul az emberek életében, és túlélik. ...aki nem, az megőrül.vagy...dilidokihoz jár...


sokszor előfordul valami hülye álom, például nem tudsz elszaladni az üldözőid elől, mert a sárba ragad a lábad, de mielőtt utolérnek, felébredsz... ezt is ki lehet nőni..


szóval nyugi...talán a tesód felszerelt egy webkamerát...


:-)

2013. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Inkább lődd fejbe magad, mintsem hogy egy értelmes emberrel végezz a képzelgéseid miatt.
2013. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

én is ezt szoktam érezni:D

semmi bajod sincs,csak sokat vagy egyedül.

ha ott van az öcsém akkor nem félek:D

2013. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

a rohadt életbe! húha ez nagyon komoly!!! bocsi de ezt a kérdést tekintsétek tárgytalannak mert az a skizofrén hugom (mint most kiderült, hogy az) beleb*szakodott a laptopomba. gondolom nyitva hagyhattam a gyakori kérdéseket. mert hogy ezt a fogyatékos kérdést nem én írtam ki, az is biztos! :$$

mégegyszer bocsi

2013. ápr. 3. 15:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekünk felesleges magyarázkodni az őrültségedről, csak azt ne feledd, hogy ettől még nem fog elmúlni.
2013. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó ne hidd el én aztán leszarom mit gondolsz. Csak úgy megjegyeztem, hogy nem én írtam ki de mindegy. Aki akarja elhiszi aki meg nem az nem. (Azt pedig megsúgnám, hogy az oldal teljesen anonim vagyis HA őrült lennék nyugodtan kiírnám, senki nem tudná ki vagyok) köszipacsii :P
2013. ápr. 3. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!