Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Depressziós lennék? Nem tudok...

Depressziós lennék? Nem tudok mit kezdeni magammal, egyfolytában egyedül vagyok!

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, és úgy érzem, kezdek belebetegedni az egyedüllétbe. Egyre rosszabbul viselem, reggel 5-től este 8-ig egyedül vagyok. A párom mikor hazaér, bedől az ágyba, és fel sem kel hajnalig. Ez így megy minden nap, a vasárnap kivétel. A környezetemben mindenki dolgozik, aki szóba jöhetne, hogy velem legyen. Reggeltől estig takarítok, sütök, főzök, mosok, de az sem segít, ugyanúgy egyedül vagyok. Már odáig jutottam, hogy étvágyam sincs és elég sokat sírok.Próbálok tévézni, filmet nézni, de nem köt le. Vásárolgatni sem tudok, mivel még nincs pénz. Ha elindulok valahová, egyből kétszeresére dagad a lábam. 29 hetes vagyok.
2008. szept. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy sajnálom. De hidd el nem vagy egyedül! Áldott állapotban ez normális. Sok egyébként egészséges ember is beleeshet ilyesmi depresszió félébe, ha sokat egyedül van. Én sokat látogatok el ide. Kismamákkal chat-elek a babanet.hu-n. Jó dolog, de ezt is meg lehet unni. Azért csak fel a fejjel! Minden jót kívánok. Csak vége lesz egyszer :)
2008. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!! hát mi is sajnos ebben a cipőben járunk. csütörtökön derült ki, hogy nem dolgozhatok tovább, mert lerövidült a méhnyak + a belső méhszéj kinyílt egy kicsit. ami eddig megszokott volt (munka, torna, takarítás, szex...) most mind tabu lett :( ráadásul a párom most utazott el 1 hónapra görögországba dolgozni... presze értünk teszi, de nagyon rossz!!

de próbálok én is sokat netezni, rendezgetni a képeket, listákat készítek a picinek, tervezem a szobáját, sétálgatok (amennyit lehet), szóval valahogy elütni az időt. mindig nagyon aktív voltam, de most tudom, hogy a pici érdeke mindez és lesz ez még jobb is!! :) fel a fejjel, kitartást nekünk!! :)

2008. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hol laksz?

Én Győr mellett, ha gondolod összefuthatnánk beszélgetni.

2008. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszíró vagyok, azt lefelejtettem, hogy 26 hetes kismama.
2008. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Én Miskolcon lakom:( Egy kicsit messze. Pedig jó lett volna.
2008. szept. 3. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Kár..

Szerintem írj be olyan szöveget, hogy a környékedről kinek van kedve megimerkedni veled, egy kicsit beszlgetni, biztos van más kismama is, aki szintén otthol unatkozik, és lehet, hogy csak pár méterre lakik tőled.

Vagy jó még a tanulás, gondolj arra, hogy munka mellett úgysincs rá idő, vagy sokkal nehezebb.

2008. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!