Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha teljesen egyedül vagyok a...

Ha teljesen egyedül vagyok a szobámban miért érzem úgy, hogy valaki egyfolytában a hátam mögött van és figyel?

Figyelt kérdés
utcán, suliban, vagy máshol ilyen nincs sőt a házunk többi részében se érzem csak a szobámban meg abban a szobában ami közel van a szobámhoz. nagyon idegesít. tényleg lehet ott valami vagy csak megőrültem?? XD

2013. ápr. 3. 11:39
1 2
 11/20 FeketeszeműReptoid válasza:

vicces :)) de abban tényleg valami h kiírhat ilyen kérdést még ha őrült is. nincs oka rá azt hazudni h huga írta.

oly mindegy mit számít ha pár idegen őrültnek nézi. elhiszem h komolyan nem te írtad :D

2013. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 FeketeszeműReptoid válasza:
ja és ha te nem is, tesód még lehet skizofrén. lehet h kajak komolyan gondolta ezt a kérdést...
2013. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 DaniKacsa :P válasza:
Hugika! Én is szoktam érezni, hogy valaki figyel, s én is csak a szobámban. Én ilyenkor letolom a gatyámat s jól megmutatom a hátsó feltájamat, ekkor elmúlik minden. Csak mikor mutogatod a popsidat készits már képeket, s mutasd meg nekünk is! XD
2013. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Na egy feltevés :)

Lehet hogy nincs huga és tényleg skrizo :)

És mikor elö bujik bellöle az állítolagos "huga" ö írta ki, mikor meg vissza nyeri eredeti énjét meg ide írta hogy nem nem én voltam :)

2013. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 FeketeszeműReptoid válasza:
xD az is lehet! mindegy ki írta ki, de legalább jót nevettem :D:D
2013. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy a huga volt,mert sokkal pofátlanabbul válaszolt amikor nem hittük el.
2013. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
az nem zárja ki hogy skrizo -_-"
2013. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Beépített húg :)
2013. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mivel egy kérdést is feltettél róla szerintem sokat foglalkozol vele, ezért csak beképzeled.
2013. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
most már nem csak paranoiás, hanem skizofrén is :"DDDDD
2015. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!