Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelen ez az álmom valamit?...

Jelen ez az álmom valamit? Egy kicsit hosszú, de érdekel hogy jelent-e vmit.

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy este, mikor már besötétedett, kimentem a házunk elé, és egy rózsaszínes, sárgás színű unikornis (utálom ezeket a színeket) szállt le. Másnap pedig volt egy találkozó egy erdő közepén lévő tisztáson, éjszaka, ahova mindenki a saját lován érkezett (nem tudom h kik voltak ott, nem hiszem hogy ébren láttam volna valamikor) Én erre a tábortüzes találkozóra az unikornissal mentem, de amikor odaértem, tevévé változott. Egy kis idő múlva elkezdték csúfolni a többiek a tevét, ekkor visszaváltozott, én ráültem a hátára, felrepültünk, majd ahol kezdődött az erdő leszállt és az erdőből fekete árnyéklovak (xD) ugrottak ki, én meg az unikornison ülve harcoltam velük. És az egész álom alatt a kedvenc rapperjeim rappeltek. Nem tudom mennyire volt így érthető. Élég furcsa álom volt, és nem nagyon értem hogy miért ezt álmodtam, amikor nem szeretem a lovakat. A válaszokat előre is köszönöm! :D

2013. ápr. 29. 15:37
 1/2 nemethhedi válasza:
Nem mondom azt, hogy nem volt vicces, mert az volt.Zűrzavarban élsz?Vagy rendetlenség van körülötted?Mert ez vmi ilyenre utal.
2013. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Anonymuskérdező.

Én magam egy nagyon profi álomfejtő vagyok, sokan fordultak már hozzám, és mindegyiküknek beteljesedett amit mondtam.

Ez az álom tehát nem jelenthet mást, minthogy...Szeretnél egy rózsaszínes, sárgás színű unikornist.

Vele fogod leélni az életed, párkapcsolat nélkül, vele fogsz 100 éves korodig élni, és vele fogsz a mennybe menni.

2013. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!