Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban miért voltam leszbikus?

Álmomban miért voltam leszbikus?

Figyelt kérdés
4 hónapja van pasim mindig is a fiúk jöttek be, de ma álmodtam olyat h egy lánnyal smárolok. tegnap este a fiummal voltam és csodás éjszakánk volt. és azt a lányt ismerem de még egyszer sem beszélgettünk

2013. máj. 5. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Valamiért közel állhat hozzád, talán előző inkarnációdból.
2013. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Leszbikus kapcsolat, ha az illető heteroszexuális: gyermekkori érzelmi trauma, melyre emlékeztető dolog történt mostanság. Ismeretlennel: vállalkozásban sikerre számíthat. Ismerőssel: tudományos karrier. Kölcsönös kielégítés: érzelmi elhanyagoltság. Domina: közeli rokon betegsége. Dildóhasználat: gátolt szexuális élet. Csak csók: állását felmondják, de jobbat talál." (Baláczay - Horváth: Álomfejtés a XXI. században)
2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert elfolytod ezt a fajta vágyadat!
2013. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3 ismét.

Ha ismered,akkor beszélgess Vele,próbálj ismerkedni.

2013. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
a jövődet álmodtad meg de ha elkezdődik videót azt csináljatok róla menők az ilyen amatőr leszbi videók
2013. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem, h átállok :D
2013. máj. 6. 15:32
 7/11 anonim válasza:
Valószínűleg biszex vagy... bár az is lehet, hogy simán csak valami ilyesmivel foglalkoztál az utóbbi időben és azért került elő az álmodban... Mondjuk azon elgondolkodnék, hogy jól érezted-e magad ebben az álomban vagy kellemetlen volt az élmény. Mert ha kellemetlen, akkor nem hiszem, hogy sokat jelentene... de ha élvezted, akkor lehetséges, hogy biszex vagy.
2013. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez az álom semmit nem jelent. A tv, olvasmányok mind sok info, amit az agynak fel kell dolgoznia. Én annyi baromsagot almodok pl volt mikor egy T-rex-el beszélgettem. Na ez mi a bánatot jelent?
2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a T-rexel érdekes lehetett :DD
2013. máj. 6. 17:11
 10/11 anonim ***** válasza:
"Dinoszauruszt látni: múltbeli eltitkolt esemény. Megérinteni: művészi hajlam. Nagy dinoszaurusz elől menekülni: politikai karrier. Kis dinoszaurusszal beszélgetni: beteljesült szexuális aberrációk miatti lelkiismeretfurdalás. Ha kézből eszik: HIV fertőzés. Maiasaurus: anyakapcsolati gátlás. Beszélgetni vele: anyakomplexus. Stegosaurus: nem várt fordulat. Ha kerget: jó irányba. Tyrannosaurus Rex: egy barát kihasznál. Futni előle: előmenetel a munkahelyen. Beszélgetni vele: valóságshow-ban sokra viheti. Ha fióka: autóbaleset kockázata." (Baláczay - Horváth: Álomfejtés a XXI. században)
2013. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!