Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már sorozatos álmotok?

Volt már sorozatos álmotok?

Figyelt kérdés

Tehát mindig ugyanaz a szereplő, vagy helyszín van benne.

Nekem gyerekkoromba volt kettő: Egyik szereplő egy boszorkány volt, és valamikor egy játszótéren kergetett, valamikor egy pajtában fel akart gyújtani, egyszer meg tudtam már hogy egy álomalak, és elzavartam álmomban azóta nem álmodtam róla. A másik szereplő valami féreg volt, aminek egyik oldala kék, másik piros, és egy különleges faj volt álmomban, ha megijesztik akkor hatalmasra nő, és felrobban. Ezzel is többször álmodta, egyszer egy esőerdőben késekkel vadásztunk utána, egyszer a szobámba hozott valaki egyet, és megnőtt szobaméretűre, többire már nem emlékszem. Nektek volt már ilyen álomsorozatotok?



2013. máj. 15. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Előfordult néhányszor.

Én mindig egy hegyvidéki területen voltam (Napos, tavaszias, esetleg nyárias idő volt), ahol mintha repültem, siklottam volna nem sokkal a föld fölött. Néha árepültem egyik sziklaoromtól a másikig, és közben az erdőket is bejártam.

2013. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2-3 hetente szoktam egy számomra ismeretlen sráccal álmodni. Álmomban mindig randizunk, és az aktuális álomban mindig emlékszem az előzőre, hogy akkor hol voltunk, mit csináltunk, stb. :)

Tök érdekes, olyan mint egy saját szappanopera. :D

Mondjuk érdekelne erre valami magyarázat, ha valaki tapasztalt hasonlót, írhatna. :) Mi állhat ennek a hátterében szerintetek?

2013. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én ugyanazt nem szoktam álmodni,hanem olyan álmaim vannak amik kapcsolódnak egymáshoz (pl:Hétfő:elsüllyedek egy hajóval,Kedd:a víz alatt élek)
2013. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg érdekesek ezek. Lehet, ha több álomra emlékeznénk akkor sok ilyen lenne.
2013. máj. 17. 20:03
 5/5 anonim válasza:
Igen!!!
2013. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!