Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbán Viktor lehet hogy Isten...

Orbán Viktor lehet hogy Isten jobb keze? Az álmom ezt mutatta.

Figyelt kérdés

Álmomban nem láttam Istent csak a hangját hallotam, sokan álltak fehér ruhában egy magas trón körül, és egy embert szòlítot magához a tömegböl ö volt Orbán Viktor, és ezt mondta neki: menny le a földre és tégy rendet, segìteni fogok neked mindenbe, de az ördögökel neked kell megküzdeni.

Ugy gondolom hogy az ördögök itt a többi politikusra utal, de javìtsatok ki ha tévednék.



2013. jún. 7. 17:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Sztem feküdj még vissza egy kicsit, és aludd ki magad rendesen!
2013. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Legközelebb ne egyél nehezet lefekvés előtt.
2013. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Gunyolódhatok már megszoktam, de Orbán akor is Isten fegyvere aki nektek is segìteni jött.
2013. jún. 7. 17:53
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem unod ezt a viccet a 3247685. alkalomra? Már elsőre se volt egy nagy poén.
2013. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Itt hol szeretnél poént? mert itt olyat nem találsz.
2013. jún. 7. 17:56
 6/33 anonim válasza:
74%
hát ha a jobb kezével törli ki a nagyfőnök, akkor lehet hogy vikike a jobb kéz...
2013. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
No komment...
2013. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A kérdésemre meg választ várok, nem marhaságokat.
2013. jún. 7. 17:57
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Eddig ez a legkeményebb kérdés, amit olvastam. Majd az Isten jobb keze nem tudom kinek fog prédikálni, ha az összes fiatal, család kimenekül az országból.

Szerintem nyalj kevesebb LSD-t, nehogy rajta maradj! :-)

2013. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
orbán ugyan úgy elb*ssza az országot mint a többi politikus,sz*rik rá hogyha valakinek nincs munkája,nem tud mit enni,ameddig ő jól él nem érdekli hogy mi van,ebben az évben csinált rezsicsökkentést stbt,de ez csak azért van hogy a választások előtti évben mindenki elfelejtse a sz*r dolgokat(ami nagyrészt be is jött neki),ha ő Isten jobb keze Isten elégé egy szadista alak lehet,vagy agyára ment az idő
2013. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!