Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbán Viktor lehet hogy Isten...

Orbán Viktor lehet hogy Isten jobb keze? Az álmom ezt mutatta.

Figyelt kérdés

Álmomban nem láttam Istent csak a hangját hallotam, sokan álltak fehér ruhában egy magas trón körül, és egy embert szòlítot magához a tömegböl ö volt Orbán Viktor, és ezt mondta neki: menny le a földre és tégy rendet, segìteni fogok neked mindenbe, de az ördögökel neked kell megküzdeni.

Ugy gondolom hogy az ördögök itt a többi politikusra utal, de javìtsatok ki ha tévednék.



2013. jún. 7. 17:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%
Én nem gúnyból mondom de keress egy elmeorvost. Persze nem fogsz hiszen te nem vagy beteg...
2013. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

minden térd leborul előtte, ahogy az országot kivezeti a sötétségből.

yoda mester tanította ...

ő plejádi, a fényt hozza el közénk.

2013. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Tudod isten már egyszer elpusztította a világot,de Noe sarjai is vétkeztek,most az özönvíz helyett kapjuk Vikikét,bár fura,hogy az eső is sok mostanság
2013. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Matolcsy György pedig Orbán jobb keze, amelyről semmi pénzért nem lenne hajlandó lemondani. Namármost, EZ a figura lenne Isten jobb kezének a jobb keze?


https://www.youtube.com/watch?v=DgMHKwK2Nxw

2013. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Istennek nincs is keze.
2013. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
19-es pusztán csak az álmomból következtetek erre na meg hozzá jönnek a nagyszerü tettei és már meg is kaptam a képletett.
2013. jún. 8. 02:25
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha valahányszor kapnék 1 forintot, ahányszor valaki megálmodja azt, amit te, már milliárdos lennék.
2013. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy? OV még a Sátánnak is csak a WC-papírja!

Inkább vegyél pár nyelvtanórát!

2013. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Egy jó pszihiáter örülne neked, jó alany lennél a következő tanulmányához.
2013. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Sztem menj el pszichiáterhez ő lehet hogy többet mondana (sőt biztos) mint azok akik kigúnyoltak vagy az oldalon is találhatsz más olyan embereket akik szoktak álmodni dolgokat (meg szokott lenni látomásuk) nekem is írbatsz privit ha szeretnél beszélgetni.
2013. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!