Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek történt már ilyen?

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ma éjjel volt egy álmom. Találkoztam egy lánnyal. Annyira élethű volt az egész, hogy még most is tisztán látom az arcát, és hallom a hangját, és ha szembe sétálna velem az úton, biztos hogy sokkot kapnék. :D

Nektek volt már ilyen álmotok? Mit jelenthez ez? Egy ideje nincs barátnőm, talán pont ezért álmodok ilyet?



2013. júl. 6. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakran vannak élethű álmaim. Legutóbb, tegnapelőtt volt egy, de sajnos, nagyon kegyetlen volt. :(

Álmomban meghalt apám. Éppen otthon voltam, amikor megtudtam a rossz hírt. Érdekes, utána láttam magam előtt, hogy szétzúzott fejjel fekszik a munkahelyén, mert ráesett egy nagy vasdarab. Utána ezt valahogy többszörösen átéltem az álomban. Teljesen kivoltam, sírtam, minden volt...

Nem sokkal később, a bejárati ajtón bejött egy nő, akiről tudtam, hogy apám felesége, de valamiért nem az anyukám volt kinézet alapján, de ugyanakkor mégis... furcsa volt... Elvágott torokkal lépett be, spriccelt a vére, majd összeesett. :(

Fellélegezve ébredtem fel.

Ezután jött egy másik álom, amelyben szintén otthon voltam, és teljesen idegen emberek mászkáltak a lakásban. Fialt a macskám, és a kölykeit vitték el. Nagyon rosszul esett, hogy a legaranyosabbakat, legkisebbeket viszik el.

Reménykedtem benne, hogy hátha hagytak még egyet..., és az ágy alatt találtam is, de ő már valamivel nagyobb volt, mint a testvérei, ezért csak "fél-örömet" éreztem.

2013. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nem tudom, miért álomdhattad ezt. Az agy összerak sok érzelmet, információt.

2013. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fuhh.. jah.. az ilyen álmokat nem kellemes átélni.
2013. júl. 6. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy láttad valahol azt a lányt, szerintem. Az álom az agyból szedett információkból rakja "össze a történetet" és ha nem ismered a lányt, nehéz kérdés..

:/

2016. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!