Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha almomban hangosa...

Mit jelent ha almomban hangosan beszelek?

Figyelt kérdés
Igazabol regebben,amikor kicsi voltam almomban sokat jarkaltam,..holdkoros voltam.De mar kinottem..tegnap este viszont elkeztem hangosan beszelni...a szuleim szerint a testveremmel feszekedtem.Szerintetek mitol voltam alvajaro es miert beszelek hangosan almomban?
2013. aug. 1. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak átmeneti, 1-2-szer történik meg, akkor csak a szellemi kimerültséged jele, semmi más :)
2013. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem még akkor is előfordul, ha hagymát vagy fokhagymát eszek estére ... akkor garantált a cifra rémálom :P
2013. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem régen nem nagyon volt ilyenem, de mióta 7.-es lettem, azóta folyton beszélek és járok miközben alszok.nemtom mért.talán azért, mert a tanáraink minden nap irattak velünk dogákat és nagyon kivoltam tőle.de még nyáron is folytatódik szóval nem tudom mért van ez.

de egyébként nagyon rossz, mert csak nem akar elmúlni, pedig már itt az ideje..

2013. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Én pszichiátertől kérdeztem meg, mert sokszor éjszaka a barátnőmmel is szoktam beszélgetni úgy, hogy másnap semmire sem emlékszem. Ráadásul néha a frászt is hoztam rá.


Egyszerűen csak ilyen intenzív az álom. Ennyi.

2013. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!