Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehetnek ilyenek az...

Miért lehetnek ilyenek az álmaim? A legtöbb álmomra emlékszem, bár elég zavaros minden, reggelente fáradtan kelek és csak azért nem kelek szívesen korán, mert tudom akkor nem álmodom "eleget".

Figyelt kérdés
Most 15 éves vagyok, de amikor kisebb voltam nagyon sok visszatérő álmom volt,rémálom csak néhány,de azok eléggé megmaradtak,nem is hívnám rémálomnak.És szinte minden éjjel álmodom valami olyannal, ami épp foglalkoztat.Általánosan sokat álmodom,ha kellene mondanom számot átlagosan 4-5-öt mondanék ami megragad bennem úgy egész nap,de reggel néha még bevillan 1-2 dolog...Néha olvasom itt, hogy azt írják előző élet stb.Hiszek a szellemekben(volt is egy "ügyem" velük kapcsolatban) és a reinkarnációban is.Egyébként ha ez számít együtt érzőnek mondanám magam,úgy értem hogy általában az összes filmen sírok,amiben van egy kis szomorúság. Van még aki így érez? Néha már tényleg nem tudom megérteni mi miért van.Köszönöm!

2013. aug. 3. 18:50
 1/7 anonim válasza:
Ha jól tudom mindenki álmodik, ugyanannyit, te is, csak most épp nem emlékszel rá. És szerintem ezzel nincsen semmi baj.
2013. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon félreértettél :D
2013. aug. 4. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, itt most mi a kérdés? Ha az, hogy miért álmodsz, akkor még várj egy picit, erre pontos válasz még tudtommal nincsen, de megnyugtatlak : mindenki álmodik.
2013. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó hogy ilyen a lelki alkatod, biztosan intuitív is vagy, és szerintem tehetséged is van az ilyesmi dolgokhoz. Pl a tudatos álmodást könnyen meg tudnád tanulni.

A visszatérő álmok amúgy gyakran utalnak előző életekre.

2013. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az ember már csak ilyen,vannak álmaik.

"miért lehetnek ilyenek az álmaim?" Gondolod,hogy mások megrendelik az álmaikat, Próbálgasd. Hátha sikerül. Addig se u8natkozol.

2014. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. *pacsi*

Tapasztalatból mondom, hogy tènyleg könnyen meg tudod tanulni a tudatos álmodást. Próbáld ki.

Mostmár nem igen foglalkozom az álmaimmal, nem is nagyon érdekel, így a tudatos álmaim is elbújtak. Most meg megint zavarósan sokat álmodom. xD és hülyeségeket. 15/L írj ram ha kedved úgy tartja, beszélgethetnénk :D

2014. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó dolog ha a emlékszel mert a saját lelki életed tudod "nyomon követni". Most képzeld el azokat az embereket akik nem emlékszenek az álmaikra, felkelnek reggel 6kor, munkába mennek, hazaérnek, tv-t néznek aztán kezdődik nekik elölről az egész.

Még akkor is ha szenvedsz a lelki életed miatt, az csak jót jelent mert neked legalább van.

Az intuíciódat próbáld fejleszteni, pl mi az első gondolatod, megérzésed egy-egy álommal kapcsolatban vagy egy-egy dologgal kapcs, akkor is ha akár nem álom.

Szellemek pedig mindig vannak körülöttünk, a legfelsőbb síkoktól kezdve.. De a legtöbb persze enm a legfelsőbb síkról való, csak huncutkodó szellem. Ahhoz hogy megértsd a dolgokat magadat kell megértened és intuíciót kifejleszteni mégjobban :)

2014. jún. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!