Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban állandóan futok, de...

Álmomban állandóan futok, de nem tudom hová?

Figyelt kérdés

Nem valaki elől rohanok, hanem valahová, ami fontos, és mindig késésben vagyok (ez egyébként jellemző). Majdnem minden éjjel ezt álmodom rgy kicsit másképp, most a tegnapit írom le, mert erre emlékszek még a legjobban: tehát vásároltam valahol, a kasszánál vettem észre, hogy még mindig nálam vannak a sárga színű 100 eurós bankjegyek, amiket a magyartanárom adott kölcsön. Akkor eszembe jutott, hogy lekésem az utolsó buszomat, nagyon sokat rohantam a buszmegálló felé, mire felszàlltam a buszra, úgy reszketett a kezem a kimerültségtől, hogy nem tudtam normálisan lyukasztani, egy srácnak kellett segítenie. Vezette a kezem. A Stadion előtt szálltam le pár megállóval, még két perc volt az utolsó buszomig, és megint nagyon sokat kellett futnom, hogy elérjem. Feszálltam, és ott volt a magyartanárom, aki ugyanolyan 100 eurósokból, mint amiket nekem adott, fahéjas muffint sütött. Több mint a fél tálcát megettem, pedig tudtam, hogy ezt már nem kellene, aztán a tanárom azt mondta, tartsam meg a többi pénzt, neki van elég. A busz magyon lassan haladt, én pedig nagyon akartam volna sietni, és nem szálltam le ott ahol szoktam, hanem mentem tovább.

Ennél a résznél mindig felébredek, és sosem tudom meg, hová sietek és minek. Tudnátok segíteni? Mit jelent a sok rohanás, meg a pénz, meg a süti, meg az a két személy aki még benne van (a srác meg a tanárom)? Annak van jelentősége, hogy mindig világosban kezdődik, de a buszon már sötét van? Így leírva inkább nevetséges, de mindig felébredek rá, aztán nehezen alszok vissza.


2013. aug. 10. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A futás jelenthet megfelelni akarást (lehet, hogy a srácnak és/vagy a magyartanárnak). A 100 eurósok egy fiú és két lány talán szerelmi háromszögét jelképezik. A fahéjas sütemény egy közelgő vad, szenvedélyes szerelem jelképe, de hogy a fél tálcával eszed meg, valószínű viszonzatlan lesz.

A busz az életed olyan alakulását jelenti, amire nem vagy hatással, egyszer döntesz, utána már nem tudod befolyásolni az eseményeket. Az hogy először világos majd sötét lesz, jelzi azt, hogy eleinte jónak gondolod döntésed, később lesznek árnyoldalai is. Mindenesetre akármi is az, végig kell játszanod, nem adhatod fel.

2013. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző csak hülyéskedett ne halgass rá.

Én nem értek ehhez, de vicces a 100 eurós süti. :D

2013. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csak hülyeségeket írok, amikor nem értesz hozzá? Én kérlek Krúdy Álmoskönyvén nőttem fel, és jártas vagyok a szimbolikában. Ha nem igaz, amit írtam, akkor nem igaz. (De többször igaznak bizonyult, amit leírtam). Legyél szíves ne okoskodj olyan dolgokban, amikhez nem értesz, és főleg ne sértegess másokat!
2013. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!