Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem emlékszem soha az...

Miért nem emlékszem soha az álmaimra?

Figyelt kérdés
Alig volt életem során néhányszor,hogy tisztán emlékeztem az álmaimra. Miért van ez? Olyan jó lenne emlékezni,de sehogy sem tudok.

2013. aug. 14. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem reagáltunk paraszt módon, csak te nem tudod milyen ez. Én nem emlékszem konkrétan semmire. Sem színre, sem egy kockára, semmire. Nem érzek semmi különöset sem. Nincs semmilyen hangulatom a reggel ébredésesen kívül.

Ez egy fórum és az a lényeg, hogy megdiskuráljuk a dolgokat. Nem támadunk, csak máshogy gondoljuk. Szívesen vesszük mások ötleteit.

2013. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A reggeli ébredésnek is van hangulata. Illetve az is valamilyen érzéssel tölt el, hogy nem emlékeztél semmire.


Ezeket leírod. Bonyolult?

2013. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Furcsa,de most volt egy álmom. Szinte tisztán emlékszem rá. Talán azért,mert arra ébredtem,hogy ráborult egy pohár víz a lábamra. Drasztikus módszer,de az ébresztőóra nem segített még emlékezni. :)
2013. aug. 17. 13:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ma a mi a fax van érzéssel keltem, mert a párom rázogatott, ugyanis én sem hallottam az ébresztőt :D Viszont én nem emlékeztem ma sem az álmomra.
2013. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!