Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel 10-es teszt negatív,...

Ma reggel 10-es teszt negatív, de nem tudom pontosan hányadik dpo-n vagyok.12 v.14? Ez már tuti?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 15. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig semmi sem tuti. Nekem 25-ös teszt előbb kimutatta mint a 10-es. A görbéd jól alakul, vár meg amíg nem jön meg utána 3-4 napra tesztelj 25-sel és az már viszonylag tuti lesz.
2013. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi,hogy nem egyből a kérdésre válaszolok.Ugye minden nap pontosan ugyan abba az időbe méred a hődet?Mert 30p eltérés már számít.
2013. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahol nincs idő írva, ott mindig 4.55 kor mérek. Még hétvégén is. A 6 óra alvás mindig megvan...
2013. júl. 15. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem, hát az a baj,hogy ahol ugye nagyon leesett ott nagy volt az idő eltérés...

De tudod amíg nem jön meg addig van remény a gőrbéd vége így is bíztató.Én drukkolok neked :).

És, ha esetleg csak a 12dpo akkor meg még az se biztos, hogy kimutatja :)

2013. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!