Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna (nem)...

Tegnap kellett volna (nem) megjönnie, nem is jött, de ma reggel 25-ös teszt negatív, lehet még baba belőle?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapoban mióta abbahagytam a fogamzásgátlót minden mensi előtt 2 nappal barnáztam, ez most elmaradt, a hasa, sem görcsöl, akk miért negatív a teszt?

2013. júl. 12. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, de lehet még tisztul a szervezeted sokaknak hónapokig nincs rendes peteérés még. 2 naponta tesztelj de amig nem jön meg addig van remény..
2013. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha terhes lennél, görcsölne, vagy nyilallna a hasad, fájna a melled már a tesztelés előtt. Szerintem késik, ezért negatív a teszt.

3 gyerekes anyuka

2013. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem mindkét gyermekemmel úgy volt, hogy semmi tünetem nem volt, nem volt se görcs, se nyilallás, se mellfájdalom, úgyhogy attól, hogy nincs ilyen tüneted, lehet még baba! Olyan is van, akinek később mutatja.
2013. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt se mellfájdalom se görcs semmi ! Egyedül az ,hogy nem jött meg !
2013. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!